((تست رایگان 🥇)) استخراج کامنت های اینستاگرام【✔️ دانلود نظرات اینستاگرام】

نرم افزار استخراج کامنت های اینستاگرام ((تست رایگان 🥇)) . به همراه ربات استخراج کامنت های اینستاگرام ✔️ دانلود نظرات ✔️ خروجی اکسل ✔️ این سامانه به صورت رایگان آماده شده . حهت استخراج کامنت های اینستاگرام کلیک کنید و این مقاله را مشاهده بفرمایید

ثبت مسابقه سریع بدون ثبت نامتماس با ما ثبت نام (امکانات بیشتر)

استخراج نظرات

استخراج نظرات در اینستاگرام یکی از قابلیت های اصلی در این سامانه می باشد که در صورتی که بتوان به آن دست پیدا کرد میتواند نقش بسیار مفیدی را در راستای پیشبرد اهداف برنامه ریزی شما داشته باشد. استخراج نظرات  در اینستاگرام میتواند به صورت ها مختلفی اتفاق بیفتد اعم از در قالب یک فرم اکسل یا ورود و یا حتی عکس . که بهترین آن میتواند اکسل باشد چرا که قابلیت بررسی و تحلیل را دارد.

 

جهت استخراج کامنت های اینستاگرام به صورت رایگان اینجا کلیک کنید 
زمانی که شما تایم  و انرژی خود را در فضای ایسنتاگرام جهت تهیه پست و اجرای ایده های اینستاگرام صرف میکنید، تازه در آن زمان است که معنی استخراج داده های اینستاگرامی برای شما دارای معنا خواهد بود چرا که بازتاب آن انرژی را مورد  بررسی قرار میدهید . زمانی که شما  محتوای جذابی را برای مخاطبان خود داشته باشید میتوانید به راحتی کاربران  را جذب کنین.این امر هم نیازمند  یک بررسی دقیق با توجه به استخراج نظرات  از کامنت ها می باشد .

استفاده از برنامه قرعه کشی اینستاگرام biib.ir یکی از برنامه هایی است که میتواند شما برای داشتن  همچین خروجی از  برنامه ایسنتاگرام خود یاری کند . حال سوال این است که چطور باید از این برنامه کاربردی استفاده کنیم  و از این استخراج کامنت ها چه استفاده هایی میتوانیم داشته باشیم.

استخراج نظرات در اینستاگرام عموما به این شکل اتفاق می افتد که شما  مسبقه ای را ببرگزار میکنین و در آن برای فرد یک سوال مطرح میکنین  و یا یک چالش ایجاد میکنین که باید پاسخ آن را در قالب یک نظر در کامنت های  شما ثبت نماید و از این طرق در مسابقه شما شرکت نماید. این سوالات و چالش ها در صورتی که به سمت و سوی سازنده باشد  میتواند در ارتقا اکانت شما سازنده باشد حال تصور کنین این نظرات  بر اساس یک فایل اکسل دسته بنده شده به شما داده شود و تحلیل شده  باشد . این طور میتوانید  بفهمید که هر کدام از پاسخ ها چه درصدی را داشتند و چطور میتوانید این اکانت را مدیریت کنین .

آموزش استخراج نظرات اینستاگرام

استخراج نظرات اینستاگرام شامل استخراج نظرات در کامنت ها ، استخراج کامنت ها ، استخراج لایک ها  در قالب یک فایل اکسل.

استخراج نظرات اینستاگرام می تواند شامل دریافت خروجی اکسل از نظرات اعلام شده در یک پست می باشد و می توان به صورت یک فایل از انها استفاده کرد. برای این امر کافیست فقط سامانه biib.irرا باز کنین و از این سامانه برای برگزاری مسابقه خود استفاده کنین تا در انتها امکان دسترسی به این فایل اکسل برای شما وجود داشته باشد . این فایل اکسل همان طور که در بالاتر هم بدان اشاره شد مینتواند نقش به سزایی برای ارتقا اکانت شما داشته باشد .

استخراج فالوور ها یکی از قابلبت های دیگری است که میتوان با برگزار کردن قرعه کشی اینستاگرام توسط سامانه biib.ir بدان دست یافت و از آن برای ارتقا اکانت استفاده کرد.تصور کنین بدانین چه گرده هایی در جز دسته استفاده کننده از اکانت شما هستن و چه کسانی شما فالوو خواهند کرد ، این جوری میتوانید با بررسی همه جانبه محتوای بهتری را جهت حذف این فالوور ها ارائه دهید و حتی در صورتی که جذابیت کافی را در محتوای خود ایجاد نمایید میتوانید به راحتی هم فالوور های بیشتری جذب نماییو و هم فروش بالا تری داشته باشید. این افزایش فالوور در صورتی که از طریق معرفی فالوور هایتان اتفاق بیفتد شما از نظر اینستاگرام در الگوریتم موفقیت و محبوبیت قرار میگیرید و شما را از خطرات احتمالی که منجربه ریپورت شدن می شود ، حذف خواهد کرد. این موارد تنها گوشه ای کوچک از مزایای آشکار استخراج فالوور ها و تحلیل آنها توسط سامانه biib.irمی باشد . در این مهم می توانیم به یک اصطلاح رایج در این عرصه اشارا کنیم و آن هدف گذاری مخاطب می باشد.به عبارت بهتر هر چه شما نسبت به افرادی که در اکانت شما هستن اطلاعات کامل تری داشته باشید،به مراتب راحت تر میتوانید در ایجاد محتوای موثر تاثیر داشته باشید.برای این امر لازم نیست هیچ کاری انجام دهید کافی ست که با سمانه biib.irارتباط برقرار کنین تا ما به عنوان یک مشاور با تجربه برای طی کردن این مسیر پر تلاطم در کنار شما باشیم.

استخراج لایک ها هم سر تیتری جداست که خود میتوانو حتی یک مقاله کامل را به خود اختصاص دهد، زیرا که افرادی هستند که پست های شما را لایک میکنند اما جز فالوورهای شما نیستند . این افرادی کسانی هستند که تمایلی به دنبال کردن پیج شما ندارن ولی تمایل به دیدن پست های شما هستند . این افراد را به راحتی میتوانید جذب کنین، کافیست مشخص شود این گروه از دنبال کننده های اینستاگرام چه پست هایی را لایک میکنند تا با ایجاد محتوای محبوبشان به راحتی آنها در لیست لایک کنندگان خود داشته باشید و حتی پست های شما در اکسپور اینستاگرام توسط آنها دیده شود .

مراحل استخراج نظرات اینستاگرام

فرقی نمیکند شما یک کاربر معمولی در اینستاگرام باشید یا یک کاربر بیزینس من و حرفه ای، استخراج نظرات اینستاگرام همیشه ممکن است مورد نیاز شما باشد و حتی بهتر است ان را به صورت یک بک آپ از اکانت خود داشته باشید تا در صورتی که نیاز داشته باشید، دسترسی لازم را به ان پیدا کنین.

استخراج نظرات اینستاگرام معمولا به صورت یک فایل اکسل چهت بهره بردار ی بهتر از این فرمت ، مورد توجه قرار میگیرد. استخراج این نظرات باعث میشود در صورتی که کاربری بعد از مدت زمانی نظر خود را حذف میکند و یا تغییری در آن ایجاد می نماید،شما به راحتی به نظر قبلی دسترسی داشته باشید تا با خیال راحت دوست و دشمن پیج خود را تشخص دهید.

استحراج نظرات اینستاگرام در حوزه بازاریابی نیز تاثیر به سزایی دارد و میتواند خط فکری لازم را برای شما مشخص نماید تا بهتر بتوانید اکانت خود را مدیریت کنین. سامانه biib.irبه شما آموزش می دهد که چطور با برگزاری یک قرعه کشی آسان و یا استفاده از استرخاج نظرات اکانت خود را مدیریت کرده و بهترین بازدهی را داشته باشید تا به مقصور اصلی خود یعنی گسترس اکانت اینستاگرامی و همچین قروش بالاتر دست یابید و این درست همان چیزیست که همه ما به دنبال آن هستیم.

استفاده از سامانه biib.irهمواره دسترسی های مختلفی را برای شما ایجاد میکند تا بتوانین واسه اکانتتون بهترین محتوا را ایجاد میکنین. این یکی از موثرین روش هایی است که شما میتوانین از آن برای ارتقا کیفی اکانتتان استفاده نمایید.

البته که خود ایسنستاگرام نیز ایتم هایی را جهت این استراخ داده ها برای پیج های بیزینستی خود ایجاد کرده است اما این استخراجات با کمی محدودیت رو به رو هستند و نمیتوانند خیلی در حوزه تبلیغات برای شما کاربردی باشند . به همین دلیل ما در اینجا استفاده از سامانه biib.irرا پیشنهاد میکنیم تا با کلیک بتوانید به راحتی اطلاعات درخواستی خود را استخراچ کنید .

نحوه استخراج کامنت های اینستاگرام

استخراج کامنت ها در اینستاگرام به عنوان مهمترین بخش سامانه biib.irاین روزها با توجه بسیاری از همراهان این سامانه رو به رو شده و ما همیشه سعی را بر آن داریم تا بتوانیم با بهره گیری از کابردی ترین بخش ها و نیاز های اصلی در اینستاگرام شما را در رسیدن به اهداف مهمی که در ایجاد اکانتتان مورد توجه بود، برسانیم.استفاده از سامانه biib.irبسیار کار آسانی، نیاز به دسترسی خاصی ندارد و شما با یک کلیک کوچک روی این سامانه و ورود به ان به وسیله شماره تماستان می توانید، از خدمات ارزنده این سامانه جوان استفاده نمایید. سامانه biib.irامکلن استخراج کامنت ها در اینستاگرام را در کنار امکان استخراج لایک ها و فالوور ها ایجاد کرده تا شما بتوانید اکسل های مختلفی را برای برنامه ریزی های پلکانی خود در دسترس داشته باشید.

سامانه biib.irویدیو های اموزشی مختلفی را جهت اجرای دستور العمل ها جدید و امکانات خود در اینستاگرام بارگزاری می کند تا شما با مراجعه به آنها به راحتی بتوانید از این سامانه فارسی زبان استفاده کنین . علاوه بر این کارشناسان انلاین سامانه biib.irبه صورت شبانه روزی اماده پاسخ گویی به کلیه سوالات شما چه حوزه برنامه گزاری قرعه کشی اینستاگرامی و یا استخراج کامنت های اینستاگرامی ،بلکه حتی اماده پاسخ گویی به سوالات شما در حوزه بازاریابی مویرگی و مدرن نیز می باشد. بنا براین کافیست که تلفن یا لب تاپ و یا هر وسیله ارتباطی خود را بردارید و وارد سامانه biib.ir شوید، استفاده از این سامانه بسیار آسان است و تاکید میشود که هیچ دسترسی را در خصوص ورود به حساب کاربری اینستاگرام شما نیازندارد ، بلکه صرفا با استفاده از یک شماره تلفن همراه و رمز یکبار مصرفی که از طریق پیامک برای شما ارسال میشود، امکان ایجاد ارتباطو بهره برداری را از این سامانه منحصر به فرد خواهید داشت.

 

در صورتی که شما یکی از کاربرانی باشید که از نرم افزار اینستاگرام استفاده میکند، به طور قطع با مسابقه های اینستاگرامی که در سطوح مختلف و زمینه های متفاوت برگزار می شود، آشنایی دارید. این مسابقه ها یکی از روش های منحصر به فرد و سالمی هستند که می تواند به جذف فالوور بیشتر برای شما کمک کند، حال تفاوتی ندارد که شما یک واینر باشید یا یک کاربر ساده. طبیعتا برای شرکت در این مسابقه ها شما یا باید پست خاصی را لایک کنید یا کامنت بذارید و یا حتی ممکن است لازم باشد تا دوستان خود را منشن کنید. اما نکته مهم این است که اینستاگرام یک سرویس یا خدمات برای ارزیابی و تحلیل این داده ها و دسته بندی درست آنها ندارد، تا بتوان به راحتی به نتیجه دل خواه دست پیدا کرد و یک برند خوش شانس را به سایرین معرفی کرد، چرا که زمانی که تعداد این کامنت ها زیاد باشد امکان ارزیابی دستی انها وجود ندارد، این درست همان زمانیست که بحث استخراج کامنت های اینستاگرام به میان می آید و سایت biib.ir میتواند شما را در دست یافتن به این هدف یاری نماید.

 

 

استخراج کامنت های اینستاگرام

رقابت سالم اصطلاحی است که این روزها شاید در حال به فراموشی سپرده شدن باشد، اما برگزاری مسابقه های اینستاگرامی همواره یکی از میادینی می باشد که سنگر این مفهوم بزرگ اجتماعی را حفظ کرده و در راستای گسترش این سنت دیرین و تلفیق ان با دنیای مدرنیته امروز گام برداشته است. در این دانلود و استخراج کامنت های اینستاگرامی یکی بزرگ ترین دغدغه ها در اعمال این هدف بزرگ می باشد، ما نیز سعی در برطرف کردن این نقطه ضعف کوچک و کمک به شما عزیزان برای پیروزی در یک رقابت سالم را داریم. سایت biib.irیک سایت جامع برای استخراج کامنت های اینستاگرامی باشد که شما عزیزان می توانید با تکیه بر حفظ حریم شخصی خود نسبت به دست یافتن به این اطلاعات و استخراج کامنت های اینستاگرامی خود اقدام نمایید.

 

 

انتخاب یک برنده خوشش شانس از بین کامنت های اینستاگرام مستلزم استخراج داده از کامنت های اینستاگرامی می باشد، تا هم حقوق شرکت کنندگان پایمال نشود و هم سرعت بولای اعلام نتایج روی جلب اعتماد فالوور ها تاثیرگزار باشد. استخراج کامنت های اینستاگرامی میتواند پر زحمت و زمان بر باشد در صورتی که شما نتوانید از ابزار های مناسب و دقیقی استتفاده نمایید، در کنار استفاده از این ابزارها ،شناخت یک ابزار استخراج کامنت های اینستاگرامی نیز به نوبه خود مهم تلقی می شود، سایت biib.irیک راه مطمئن برای استخراج کامنت های اینستاگرامی به صورت سریع و اسان می باشد.

 

استخراج نظرات اینستاگرام

تصور کنید مسابقه ای دارای بیش از بیست هزار کامنت باشد، در صورتی که شما تمایل داشته باشید که اطلاعات درست از کامنت ها استخراج شود و با تحلیل داده ها یک نتیجه مشخص را به شما اعلام نماید، اینستدگرام به عنوان بزرگ ترین شبکه اجتماعی چنین امکانی را برای شما ایجاد نمیکند، در نتیجه باید متوسل به روش های دیگری مانند سایت biib.irجها استخراج کامنت های اینستاگرامی خود شوید.

 

گاهی تمایل افراد برای استخراج کامنت های اینستاگرامی شامل دست یافت به یک فایل به صورت اکسل می باشد تا هم بتوانند آن را آرشیو نمایند و هم برای تحلیل داده ها جهت مشخص کردن نتیجه مورد نظر، استفاده نمایند.خروجی اکسل یا فایل های استخراج کامنت های اینستاگرامی میتواند شامل مشخص کردن تعداد فالوور ها، لایک ها ،و منشن ها باشد، حال تصور کنین که شما با استخراج کامنت های اینستاگرامی بتوانید بفهمید که با پست مسابقه چه تعداد فالوور افزایش یافته یا چه مقدار لایک به پست های شما اضافه شده است، این امر میتواند گامی بزرگ برای رسیدن به یک پیج موفق باشد و سایت biib.irمیتواند یک همراه مطمئن برای شما در راه استخراج کامنت های اینستاگرامی باشد.

 

دانلود نظرات اینستاگرام

هر کسی می تواند با مراجعه به سایت biib.irو استفاده از استخراج کامنت های اینستاگرامی ، تقاضای استخراج داده های اینستاگرامی خود را نسبت به هر تعداد پستی که میخواهد بدهد تا ما با تحلیل درست مشخص نماییم که این پست چه تعداد از فالوور های شما را جذب کرده و چه میزان لایک و کامنت برای شما به همراه داشته است، به عبارت بهتر شما تنها از این سایت برای برگزاری مسابقه استفاده نمیکنید بلکه برای تحلیل کردن و استخراج کامنت های اینستاگرامی خود نیز از آن بهره می برید.

ابزار هایی که سایت biib.irبرای شما ایجاد میکند تا با استفاده از آنها به یک موفقیت بزرگ در راستای برگزاری مسابقه های اینستاگرامی دست یابید، عبارتند از :

استخراج میزان فالوور و فالوینگ های پیج شما

استخراج کامنت های اینستاگرامی در پیج شما برای یک یا چند و حتی تمامی پست های شما

استخراج نفرات و تعداد لایک کننده پست های شما اعم از فیلم یا عکس با هر نوع محتوا

استخراج اطلاعات مربوط به بیو، مانند ایمیل ها یا شماره موبایل ها برای دسته بندی و استفاده در سایت ابزارها و شبکه های اجتماعی دیگر

استخراج نسبت به هشتگ های شما به طوری که مشخص شود چه هشتگ های بیشترین لایک یا بازدید را داشته اند

این موارد به راحتیو به صورتی دستی قابلیت استخراج و دست یابی را ندارند، بلکه باید برای رسیدن به انها از یک ابزار قابل اعتماد تر استفاده کرد، و این ابزار چیزی نیست جز سایت biib.ir

شاید تا اینجا این مقاله با خود این طور تصور کنید که به عنوان یک کاربر ساده اینستاگرام نیازی به استخراج کامنت های اینستاگرامی خود ندارید، اما بدانید که سخت در اشتباه هستید. تا چند سال آینده ابزارهای اجتماعی به عنوان یک دریچه اصلی برای ارتباطات انسانی بدون در نظر گرفتن مرزهای جغرافیایی قلمداد می شوند، و آن زمان درست، زمانیست که شما برای گسترش روابط اجتماعی و کسب و کار خود نیازمند تحلیل و شناخت درست این نرم ازفار خواهید بود. بنابراین هر کاربری که از فضای اینستاگرام استفاده می کند، چه یک کاربر معمولی که پست های شخصی خود را با اهدافی مثل نمایش سبک زندگی یا اشتراک تجربیات خود ، به نمایش می گذارد و چه کاربران حرفه ای تر که از این فضای برای رونق و حتی ایجاد کسب و کار های استارتاپی و نوین خود استفاده می نمایند، و حتی چه سلبریتی هایی که محبوبیت خود را از طریق همین فضای اینستاگرامی به دست می آورند، همگی برای داشتن  یک برنامه منظم و حساب شده به استخراج کامنت های اینستاگرامی خود نیاز دارند تا بتوانند با ساماندهی منظم و برنامه ریزی شده پیج خود، در راستای رسیدن به اهداف ایجاد پیجشان، نایل شوند.این نکته ایست که می تواند سیر تکاملی تفکر عمومی را به صورت برنامه ریزی شده ای ، هدایت نماید.

استخراج کامنت های اینستاگرام

یکی از بهترین شیوه ها برای دنبال کردن اشخاص در فضای اینستاگرام استفاده از استخراج کامنت های اینستاگرامی می باشد، چرا که می توانید با استفاده از این روش اقسان نظرات مختلف را، اعم از نظرات افراد موافق و مخالفتان را داشته باشید، حتی اگرم خود ان فرد نسبت به نظری که داده است تجدید نظر نمایند و نسبت به حذف آن اقدام فرماید. بنابراین استخراج کامنت های اینستاگرامی این امکان را به شما می دهد تا تحلیل مناسب خود را نسبت به کامنت های مختلفی که برای پست های شما گذاشته میشود ،داشته باشید . و نکته مهم داشتن یک آرشیو از تجربیات و کامنت های استخراج شده اینستاگرامی شماست که خود به عنوان کوله باری از تجربیات برای پست های بعدی شما ،می تواند مورد استفاده قرار بگیرد و شما را برای اقدامات و گام های بعدی آماده تر نماید.پس همین حالا اولین گام را برای استخراج کامنت های اینستاگرامی خود بردارید و روی سایت biib.irکلیک کنید تا شما با دنیای جدیدی از دسترسی ها آشنا نماییم.

استخراج نظرهای اینستاگرام

یک داده اماری جامع از پیج شما می تواند خود یک نموداری اماری کسب و کار باشد که روی برد های شرکت نسب نمایید و به راحتی داده ها را مورد تحلیل قرار دهید و نتیجه مناسب را به دست بیارید. این خود یکی از دلایلی است که حرفه ای ها در راه رسیدن به موفقیت و سلبیریتی ها در راه رسیدن به شهرت ازش استفاده می نمایند و آن افزایش میزان کامنت هاست تا بتوانند با استخراج کامنت های اینستاگرامی خود، به یک نتیجه خارج العاده برای کسب و کارشان برسند. به این وسیله خیلی سریع و با صرف کمترین هزینه میفهمند که چه عکس ها و پست هایی بیشتر مورد پذیرش قرار میگیرد و فالوور ها از آن استقبال می نمایند و چه بازتاب تبلیغاتی را می توانند در لوای این پست ها ایجاد کنند. و این کار قطعا بدون استخراج کامنت های اینستاگرامی توسط سایت معتبری مثل biib.irامکان پذیر نخواهد بود. پس همین حالا با کلیک کردن و ورود به این سایت نگاهی به ویدئو های اموزشی برای استخراج کامننت های اینستاگرامی خود بپردازید تا با هم گامی جدید را در عصر ارتباطات برداریم و به اهداف تعیین شده خود برسیم .

 

از سوی دیگر داشتن کامنت های بیشتر یک ایجاد اصالت برای پیج شماست،در نتیجه ششما برای داشتن یک پیج با اصالت نیازمند کامنت های بیشتر خواهید بود ، برای داشتن کامنت های بیشتر باید بتوانید کامنت های موجود را از طریق استخراج کامنت های اینستاگرامی تحلیل نمایید و با برطرف کردن نقاط ضعف و تاکید بر نقاط قوت بتوانید کامنت های بیشتری را برای پست های گذشته و همچنین پست های آینده خود جلب نمایید.

نکته پر اهمیت دیگری که میتوان از استخراج کامنت های اینستاگرامی به ان رسید، بررسی اصلت پیج های دیگر است، به عبارت ساده تر این روزها اینستاگرام برای رده بندی کامنت ها دیگر بر اساس بعد زمانی ارسال کامنت اقدا نمی نماید، بلکه متغیر های دیگری را نیز در نظر میگیرد، مثلا میزان فالوور های حقیقی یک پیج میتواند منجر به آن شود که نظرش در بالاترین مرتبه قرار بگیرد، که این خود می تواند یک موفقیت بزرگ برای کسب و کار تجاری ششما باشد. سایت biib.irاین امکان را ایجاد کرده تا با استخراج کامنت های اینستاگرامی شما یک تحلیل جامع را در اختیارتان قرار دهد تا هم پست های خود را مورد بررسی قرار دهید و هم فالوور ها را تحلیل نمایید. این یعنی یک تیر با دو نشان زدن .

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

شبنم

تست رایگان رو کجا می شه انجام داد؟ 🤔

پاسخ
بییب

بییب

از همون قسمت ثبت مسابقه جدی وقتی مسابقه جدید ثبت میکنید سیستم 2حالت رو تشخیص میده .. اول اگه زیر صد تا نظر داشته باشه خودش میزنه روش دانلود رایگان . دوم اگر زیر 2هزار تا باشه میزنه شروع دانلود با استوری کردن ما .

پاسخ

میرهاشم

من هزینه رو پرداخت کردم ولی قرعه کشی انجام نمی شه اسم یک نفر رو میاره که اصلا وجود نداره چکار باید بکنم

پاسخ
 بییب

بییب

شما پیش نمایش رو زدین . ویدئو های آموزشی در ابتدای این مطلب سایت رو ببنید

پاسخ

Atiye

https://www.instagram.com/p/CMhTZZkJfvc/?igshid=17p1ycbzfuuuj

پاسخ

admin

پس استخراج کامنتها "کاملا رایگان" نیست وقتی ثبت نام میکنیم و اطلاعات میدیم و فیلدها رو پر میکنیم و جلو میریم تا زه میفهمیم که زیر 100 تا کامنت و برای بیشتر از اون باید پست استوری بشه و بیشتر باید هزینه داد با این روش ممکنه سئو سایتتون بهتر بشه وکمی اطلاعات از افراد بگیرید ولی چون افرادی مثل من به 100 نفر دیگه تبلیغ منفی سایت شما رو میکنن درنهایت ضرر میکنید

پاسخ
بییب

بییب

دوست عزیز تا 2هزار نظر رو رایگان گزاشتیم. استوری کردن برای هیچکس هزینه بر نیست . بابت خدماتی که داره ارائه میشه برای کسایی که نمیخوان 10هزار تومن هزینه کنن این آپشن رو گذاشتیم . مورد بعدی این هست که عنوان این صفحه رو بخونید نوشته تست رایگان نه اینکه همه چیز رایگان باشه

پاسخ

Reza

سلام خسته نباشید من پستم ۱۵۰۰ تا کامنت داره حالا میخواستم متوجه بشم که چه کسی بیشترین تگ رو انجام داده ینی قرعه کشی نمی‌خوام کنم فقط می‌خوام آمار تعداد کامنت افراد رو استخراج کنم امکانش هست؟؟

پاسخ
بییب

بییب

سلام بله دوست عزیز

پاسخخوب تا اینجا نظرتون
راجع بییب چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!

بررسی اصالت قرعه کشی ها