0 تا 100 آموزش ثبت مسابقه اینستاگرامی

آموزش برگزاری مسابقه اینستاگرامی و دریافت نظرات کاربران . قرعه کشی روی نظرات کاربران

ثبت مسابقه سریع بدون ثبت نامتماس با ما ثبت نام (امکانات بیشتر)

ایسنتاگرام بستر بسیاری مناسبی جهت تبدیل مخاطبان به مشتریان و جذب کاربران بیشتری هست . اگر شما دارای پیجی هستید که در صدد برگزاری مسابقه هستید تا انتهای این مطلب در کنار ما باشید تا از ابتدا تا انتها برگزاری یک مسابقه حرفه ای رو بهتون آموزش بدیم . اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این هست که برای برگزاری مسابقه حتما پیج خودتون رو public کنید .

پیش نیاز های برگزاری مسابقه اینستاگرامی - قرعه کشی اینستاگرام

 1. داشتن پیج عمومی
 2. طراحی یک پوستر مناسب برای پست مسابقه اینستاگرامی
 3. مشخص کردن قوانین مسابقه
 4. به اشتراک گزاری پست مسابقه به دوستان و مخاطب ها
 5. تبلیغ مسابقه توسط اینفلوئنسرها
 6. آماده کردن جوایز مسابقه
 7. ثبت مسابقه در سامانه بییب ( قدم به قدم آموزش دادیم )
 8. لایو گرفتن از مسابقه جهت اعتماد کاربران
 9. ارسال جوایز و درخواست از برنده ها جهت ارسال عکس سلفی

1_ پیج عمومی چرا ؟

خُب! اولین چیزی که مهمه باید پیج پابلیک باشه حالا میگید چرا چطوری پس فالوور جذب کنیم ! اول اینکه اگر پیچتون پابلیک نباشه پستتون دیده نمیشه و مخاطب ها خیلی ریزش میکنن و اعتمادی به مسابقه شما نمیکنن . اگر هم افرادی شمارو دنبال کنن شاید یادشون بره مسابقه .شما باید خیلی سریع مخاطب های سریع جذب کنید تا پستتون به اشتراک گزاشته بشه و همه بتونن دوستانشون رو منشن کنن . 

شاید در خیلی از موارد داشتن یک پیج غیر پابلیک در جهت جذب فالوور ها به شما کمک کنن! ولی به تجربه ما اعتماد کنید جهت برگزاری قرعه کشی اینستاگرامی موفق همه پیج   public داشته باشید

 

2_طراحی یک پوستر مناسب برای پست مسابقه اینستاگرامی

این مورد رو تو یک مقاله درست حسابی آموزش دادیم . نیازی نیست شما یک طراح حرفه ای باشد . فقط کافیه این مقاله رو بخونید : 

 

3_مشخص کردن قوانین مسابقه

بعد از اینکه پستتون رو طراحی کردید وقت این رسیده که با تکیه بر قدرت سامانه بییب روی مسابقه خودتون قوانین بزارید ! این یکی مزیت استفاده از بییب هست که نمونه ای نداره ! به طور مثال شما مشخص میکنید که هر منشن چه امتیازی داره یا هر کامنت چند امتیاز داره . این مورد به شما کمک میکنه که تعامل کاربراتون با پست بیشتر بشه و برای کسب امتیاز بیشتر تعامل بیشتری داشته باشن . به طور مثال ما یک مسابقه طراحی میکنیم که این قوانین رو داره : هر 10 منشن 2 امتیاز - هر 5کامنت 1 امتیاز - هر 10 لایک شدن کاربر زیر پست 2 امتیاز .

 

هرچه تعامل فالوور های شما به پستتون بیشتر باشه رشد بیشتری میکنه پیجتون و کمپین موفق تری در آخر خواهید داشت . همیشه سعی کنید فالوور های خودتون رو با پیج در تعامل قرار بدید

 

4_ به اشتراک گزاری پست مسابقه به دوستان و مخاطب ها

قبل از تبلیغ به دوستان و آشنایان خودتون پست مسابقه رو به اشتراک بزارید . اگر پیج بزرگی دارین که فالوور های زیادی دارید نیازی نیست این کار انجام بدید . فقط تمرکز خودتون روی برگزاری بهتر مسابقه بزارید . 

 

5_تبلیغ مسابقه توسط اینفلوئنسرها

برگزاری مسابقه اینستاگرامی معمولا برای دو دسته از پیج ها انجام میشه . دسته اول پیج هایی که نیاز به جذب فالوور و مخاطب جدید دارند . و دسته دوم پیج های که تعداد فالوور های مناسبی دارند و فقط جهت تعامل بیشتر و جذب محبوبیت بیشتر در صدد برگزاری مسابقه هستند . در هر دوحالت معرفی مسابقه به اینفلوئنسرها تاثیر چشم گیری در رشد بازدید پست شما خواهد داشت . 

 

6_آماده کردن جوایز مسابقه

سعی کنید جوایزی انتخاب کنید که برای تمام افراد که میتونن بعدا فالوور یا مشتری شما بشن مفید باشه . جوایز نقدی و سکه بهترین نوع جوایز هستند . سعی کنید جوایزتون مدلی باشه که بتونید به هر جای که مخاطبتون بود ارسال بفرمایید . 

بدترین نوع جوایز، جوایزی هستن که از خدمات خودتون به مشتری میدین ! مثلا شما سالن آرایشگاه دارید و 50درصد تخفیف رو به عنوان جایزه تعیین میکنید . پیشنهاد ما جهت این کار استفاده از سیستم کوپن ساز یا فرم ساز پیشرفته است

 

ثبت مسابقه در سامانه بییب 

مراحل ثبت مسابقه در بییب :

 1. ثبت نام در سامانه
 2. تایید کد ارسال شده به موبایل
 3. افزایش موجودی ( شارژ حساب)
 4. ثبت کمپین جدید
 5. جمع آوری نظرات
 6. ثبت برنده جدید و تعیین قوایین و مسابقه
 7. نمایش برنده ها

1_ثبت نام در سامانه 

2_ تایید کد ارسال شده به موبایل

3_ افزایش موجودی ( شارژ حساب)

4_ثبت کمپین جدید

5_جمع آوری نظرات

6_ثبت برنده جدید و تعیین قوایین و مسابقه

7_نمایش برنده ها

 

نحوه نمایش برنده ها به دو صورت میباشد . مدل اول نمایش ساده این مدل بیشتر جنبه نمایش برای مدیر پیج را دارد 

مدل دوم نمایش به صورت گرافیکی و انمیشن دار میباشد که مناسب لایو گرفتن میباشد .

 

پس از ثبت مسابقه مرحال بعدی برگزاری مسابقه رو در پیش داریم . دقت بفرمایید که لینکی که در مرحله آخر نمایش گرافیکی تولید شده توسط همه قابل مشاهده است و میتوانید این لینک رو بیو پیج به اشتراک بزارید تا کاربراتون هم از انیمیش لذت ببرن هم لیست برنده ها مشخص و برای همه قابل نمایش باشه

8_لایو گرفتن از مسابقه جهت اعتماد کاربران

پس از ثبت مسابقه در سامانه و جمع آوری شدن نظرات بهتر است یک ساعتی را از قبل مشخص کنید و برنده مورد نظر رو در لایو معرفی کنید .

 

9_ارسال جوایز و درخواست از برنده ها جهت ارسال عکس سلفی

جوایز رو در اسرع وقت به دست برنده ها برسونید . از برنده هایی که در نزدیکی شما هستند درخواست کنید به محل شما بیان و یک مصاحبه کوچیک ازشون تهیه کنید . مابقی برنده ها هم حتما ازشون عکس سلفی بگیرید تا فالوور های شما مطمعن بشن جوایز به دست برنده ها رسیده است 

 

سامانه بییب در نظر دارد در جهت جلوگیری از سوء استفاده از برگزاری مسابقه پلتفرمی را برنامه ریزی کند تا قبل از شروع مسابقه جوایز نزد بییب در امانت قرار گرفته و پس از برگزاری مسابقه بییب مسئولیت ارسال جوایز به دست برنده ها را داشته باشد . 

 

از اینکه تا انتهای این مطلب در کنار ما بودین متشکریم . در قسمت نظرات میتوانید سوالات خودتون رو درج کنید 

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!خوب تا اینجا نظرتون
راجع بییب چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!

بررسی اصالت قرعه کشی ها