برنامه و سایت قرعه کشی روبیکا 👈【تست رایگان✔️】☑️

برترین سامانه قرعه کشی در روبیکا . تست رایگان سامانه قرعه کشی روبیکا . همین حالا امتحان کنید

ثبت مسابقه سریع بدون ثبت نامتماس با ما ثبت نام (امکانات بیشتر)

جهت قرعه کشی در روبیکا اول باید نظرات مربوط به پستتون دانلود بشه . ربات های زیادی برای دانلود کردن نظرات شما وجود دارند. بییب اولین سامانه هوشمند برگزاری قرعه کشی روبیکا است که همیشه سعی داشته با اضافه کردن دسترسی های بیشتر به این ربات در خدمت شما همراهان همیشگی بییب باشد . قرعه کشی روبیکا می تواند فالوور های شما را در روبیکا افزایش دهد و نقش مهمی را در راستای داشتن  مخاطبین بیشتر برای شما ایفا نماید. به یاد داشته باشید این ربات برای قرعه کشی روبیکا به مدت محدودی مجانی است و بعد از سپری شدن  این مدت زمان، هزینه های شما درقبال خدماتی که از سامانه قرعه کشی روبیکا بیب دریافت می کنید، محاسبه میشود . ما همیشه سعی کردیم تا  برای حمایت از ایران و ایرانی نسبت به کسانی که پست های ما را منتشر می کنند، چه به صورت استوری و چه به صورت پست، بی تفاوت نباشیم و یک عدد شارژ رایگان جهت انجام قرعه کشی روبیکا به آنها اعطا کنیم. 

سایت قرعه کشی روبیکا 

مهم : برای دانلود رایگان نظرات پست روبیکا 3 روش وجود دارد 

 • 1_ شما می توانید برای تست سامانه ،از یک پست زیر 100 نظر استفاده کنید. 
 • 2_ شما میتوانید با استوری کردن یکی از پست های مربوط به پیج بییب یک عدد قرعه کشی رایگان را به دست بیاورید. (فقط پست های زیر 2 هزار کامنت) این کار صرفا برای حمایت  از کسب و کارهای اینترنتی انجام میشود. 
 • 3_ با پشتیبانی ما در روبیکا صحبت کنید راه های دیگر دانلود رایگان را به شما ارائه دهند. 
 • برنامه قرعه کشی روبیکا 

آموزش ثبت نام در سایت قرعه کشی روبیکا 

هزینه قرعه کشی روبیکا 

هزینه های مربوط به قرعه کشی روبیکا متفاوت میباشد اما جهت امتحان کردن سامانه میتوانید تا زیر صد نظر را در سامانه به طور رایگان تست کنید. 

سوالات معمول برگزاری ربات روبیکا 

اولین قدم برای دانلود کردن  نظرات چیست ؟ 

اولین اقدام برای دانلود کردن نظرا ثبت نام در سایت ما می باشد که لینک آن را در اینجا جهت سهولت دسترسی شما قرار داده ایم https://b.biib.ir  بعد از وارد شدن  به سامانه می توانید از بخش کمپین جدید اقدام نمایید. 

هزینه ربات بییب چقدر است ؟ 

هر قرعه کشی هزینه متفاوتی دارد اما شما می توانید برای تست یک پست زیر 100 تا کامنت خود را ثبت کنین  تا نحوه عملکرد سیستم  را ببینید 

هزینه ثبت کردن  برنده جدید چقدر هست ؟ 

شما برای ثبت کردن برنده جدید نیازی به پرداخت کردن هزینه مجدد ندارید. بعد از پرداخت هزینه و دانلود  شدن  نظرات شما محدودیتی برای تعداد برنده های پست مورد نظرتون ندارید. 

چطور باید در سامانه قرعه کشی بیب ثبت نام کنم ؟ 

اولین کار ورود به صفحه ثبت نام است. .بعد از این مرحله و وارد کردن شماره همراه، یک کد تایید برای شما فرستاده می شود . بعد از وارد کردن کد تایید و کامل کردن اطلاعات شما یک شارژ رایگان دریافت خواهید کرد. 

من همه مراحل ثبت نام رو  انجام دادم ولی رایگان نیست. باید چه کاری انجام بدم ؟ 

جهت قرعه کشی رایگان روش وجود دارد 1: پست زیر هزار نظر خود را در ربات قرعه کشی روبیکا ثبت نمایید . 2 : با پشتیبان ما در روبیکا صحبت کنید با توجه به شرایط پست شما روش های رایگان را برای شما شرح می دهند  تا استفاده نمایید. 

برای برگزاری قرعه کشی به طور رایگان و دانلود شدن نظرات پست ها ،درابتدا ثبت نام کنید . برای ثبت نام اینجا کلیک کنید. 

  

روش انجام دادن مسابقه های روبیکا چگونه است؟ 

1.تعیین کردن یک  هدف درست برای انجام دادن مسابقه 

پیش ا هر کاری باید برای خودتان  تعیین کنید که از برگزاری مسابقه روبیکا چه هدفی را دنبال می کنید؟ اینکه هدف شما برای برند سازی محصول شماست یا تصمیم دارید تعامل خود را برای بالا بردن جایگاه تون در این شبکه اجتماعی بالا ببرید یا به طوری کلی هدف شما شناخته شدن یا فروش بیشتر است؟ 

زمانی که شما این  هدف را تعیین میکنید، مشخص کردن این هدف می تواند برای انجام دادن بهتر مسابقه شما را یاری نماید.گام اول شما برای برنامه ریزی قرعه کشی باید تعیین هدف و مخاطبان باشد. 

2.برنامه ریزی برای مدل و نحوه مسابقه ها 

در گام دوم برای انجام دادن مسابقه های روبیکا، شما باید یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید تا بدانید که چه شرایطی را برای داشتن یک نتیجه مطلوب ایجاد کنید و چه جوایزی را برای کسانی که این شرایط را رعایت می کنند و در مسابقه شما شرکت می کنند، اعطا خواهید کرد. 

قرعه کشی روبیکا 

این روزها مسابقه های انلاین در اقسام شبکه های اجتماعی افزایش داشته قرعه کشی روبیکا هم از این قافه عقب نمانده و طرفداران خود را در این راستا پیدا کرده و کاربران زیادی با استفاده کردن  از سرچ هشتگ ها در بخش روبینو اقدام به پیدا کردن  چنین پست هایی شده اند. این روزها به خاطر شرایطی که در کلیه جوامع بشری در خصوص کویید19 وجود دارد اغلب مردم خانه نشین شده اند و مجبور هستن برای امرار معاش خانواده خود از روش های انلاین برای فروش استفاده نمایند. و این یکی از دلایلی است که بیشتر تایم خود را در فضای اینترنتی سپری میکنند. استفاده از قرعه کشی های روبیکا یک اقدام دو سر برد است زیرا این مسابقه ها  هم باعث بالا رفتن بازدید و مخاطبان شما می شوند و اکانت اصلی شما رو ارتقا می دهند که این موضوع باعث ارتقاع کسب و کار انلاین شما خواهد شد و از طرف دیگر این مسابقه ها از سمت کاربران شرکت کننده هم مورد استقبال قرار گرفته زیرا  می تواند با صرف یک زمان اندک برای اجرا شرایطی که شما برای مسابقه تون مشخص کردید، برنده جوایز کوچک و بزرگی شوند. کافی است کمی ادویه خوش شانسی هم اضافه شود تا تلاش برای رسیدن به جوایز شما با منشن کردن زیر پست و لایک کردن  پست شما، اضافه شود.  

قرعه کشی روبیکا همیشه به دنبال انجام یک مسابقه روبیکایی انجام میشود . مسابقه های روبیکا بر اساس مغییر هایی مثل منشن ها و کامنت ها ، لایک ها ، تگ ها ، فالوو کردن و یا حتی ارسال پست انجام می شوند. بنابراین برای انجام قرعه کشی روبیکا باید اول یک مسابقه روبیکا انجام دهید. 

قرعه کشی روبیکا به وسیله سامانه بیب میتواند به طور درست و قانونمند انجام شود. این ربات با بررسی موشکافانه نظرات و تحلیل داده ها به صورت اتفاقی ، باعث بالا رفتن اعتماد مخاطبان شما می شود زیرا این سامانه به عنوان یک سامانه بی طرف اقدام به برگزاری مسابقه می نماید. 

  

قرعه کشی روبیکا شامل سه مورد می باشد : 

 • قرعه کشی روبیکا در منشن ها 

 • قرعه کشی روبیکا در فالوور ها 

 • قرعه کشی روبیکا در لایک ها 

  

ربات biib.ir یک سامانه قابل اطمینان برای انجام قرعه کشی روبیکا شما است . 

قرعه کشی روبیکا به دو روش رندومی یا اتفاقی و به صورت برترین امتیاز انجام می شود . 

  

 در قرعه کشی تصادفی یا رندومی هیچ معیار خاصی برای تعیین برنده وجود ندارد و همه چیز  بر اساس شانس و اقبال بلند برنده شما می باشد. 

در  قرعه کشی روبیکا بر اساس برترین امتیاز شما تمایل دارید که برنده کسی باشه که بیشترین کامنت را گاشته  یا بیشترین منشن را انجام داده است در چنین صورتی شما باید از گزینه بالاترین امتیاز استفاده کنین. 

  

در سامانه biib.ir هر دو روش بالا وجود دارد و شما می توانید بر اساس شرایطی که برای مسابقه تون تعیین کردید یکی از شیوه ها را انتخاب نمایید. 

  

روش های مختلفی برای قرعه کشی های روبیکا وجود دارد، ماننده استفاده از نام کاربری و کلمه عبور حساب شما که یک کار نامعقول و غیر منطقی است زیرا در صورتی که چنین اطلاعاتی را در اختیار اشخاصی که نمی شناسید قرار دهید، پیج خود را در در شرف یک خطر بسیار بزرگ قرار می دهید. در صورتی که اگر برای انجام دادن قرعه کشی روبیکا از سامانه بییب استفاده کنین، نیازی به ورود نام کاربری و کلمه عبور اکانت شما وجود ندارد و  شما می توانید بدون کوچک ترین خطری مسابقه روبیکا خود را برگزار نمایید. 

قرعه کشی روبیکا به وسیله ربات ها ، سایت ها، اپلیکیشن ها و سایر موارد برگزار کنند که هر کدام  مجموعه ای از معایب و مزایا برای شما هستند، انجام می شود. 

  

به طور مثال استفاده از اپ های قرعه کشی روبیکا باعث ورود ویروس روی گوشی شما م شود و شما در این حالت بیشتر در معرض هک شدن قرار خواهید گرفت. 

استفاده کردن  از ربات ها هم به خاطر کد های مشخصی که ممکن است وجود داشته باشد در صد خطا را برای شما افزایش می دهد. 

ولی استفاده کردن از سایت های معتبری  مانند bib.ir همیشه سطح این خطاها را کاهش می دهد. ما در سامانه در راستای حمایت از سرویس های ایرانی از اصطلاحات و زبان فارسی استفاده کردیم تا شما به راحتی از این سامانه استفاده نمایید. سامانه bib.ir در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز می باشد تا با همراهی شما اجرا این مسابقه ای روبیکا را با سهولت بیشتر برای شما میسر نماید. 

  

یکی از مهم ترین نکاتی در قرعه کشی های روبیکا همیشه مورد توجه قرار میگیرد به دست آوردن فایل  اکسل برای برگزار کننده ها است ،زیرا این دیتا می تواند به عنوان یک فایل مناسب برای تبلیغات  و ایجاد باشگه مشتریان برای شما به حساب بیاید. سامانه biib.ir  برای دست یابی هر چه بهتر شما و استفاده از داده های پست شما چنین امکانی را نیز ایجاد کرده است تا شما برای دستیابی به فایل اکسل هم بتوانید به راحتی اقدام نمایید.  

این  روزها شما هر کالا یا خدمات کوچکی را که دریافت کنین، در آن به دنبال پشتیبانی یا گارانتی هستین، و خدمات قرعه کشی روبیکا هم از این قاعده مستثنی نیست. ما در سامانه بییب سعی کردیم تا با ارائه مشاوره و پشتیبانی 24 ساعته  این پشتیبانی یا گارانتی را برای شما ایجاد نماییم. این پشتیبانی از پاسخ گویی به پایه ترین سوالات شما شروع می شود و حتی می توانند منجر به ارائه دادن یک خدمات اختصاصی بر اساس نیازهای شما در مسابقه برگزار شدتون باشد. این در حالی است که استفاده کردن  از ربات ها یا اپ های مختلف می توانند دریافت پاسخ هایی را که در لحظه به آن ها نیاز دارید با تاخیر زمانی بیشتر از 1 هفته به شما اعطا کنند. 

  

به همین  دلیل است که پشتیبانی حرفه ای اطلاعات  باید همراه با سرعت پاسخ گویی باشد تا بتواند نیازهای شما را در همه جهات مرتفع سازد. ما همواره در سامانه biib.ir در تمامی ساعات شبانه روز آماده هستیم  تا با صبر و حوصه پاسخ تمامی سوالات و نیازهای شما بدهیم تا خدمات به همان صورتی که مایل هستین  برای شما ارائه گردد. این ارتباط می تواند از طریق هر نوع نرم افزار شبکه اجتماعی برای شما میسر باشد.   

 

برای فراموش نکردن  شما تاکیید مجددی روی این نکته خواهیم داشت که استفاده کردن از قرعه کشی های روبیکا می تواندن باعث بالا رفتن نرخ تعامل پیج شما  و افزایش مخاطبان تان شود. 

  

شما برای استفاده از سامانه  biib.ir نگران قطعی سرور ها نخواهید بود و سرعت اینترنت هم برای شما خیلی تاثیر گار نیست زیرا  این سایت از سروررهای ایرانی استفاده کرده  و  پایه های خود را بر اساس شرایط اینترنتی ایران پی ریزی کرده است تا بتواند نیازهای شما را در تمامی ابعاد تامین نماید.  

  

صف اننتظار در سامانه biib.ir  بی  معناست چرا که با طراحی و مهندسی حرفه ای که انجام شده  این سامانه امکان ارائه خدمات نامحدود را به کاربران نامحدود دارد. 

متاسفانه به خاطر شرایط بد تحریم  ها و نداشتن جایگاه بالا در عرصه های بین المللی، زبان فارسی در اغلب سایت ها  و اپ ها و ربات ها مورد کم لطفی واقع شده است و شما امکان استفاده از این زبان را در این سامانه نخواهید داشت، این در حالی است  که سامانه قرعه کشی  روبیکا بییب از زبان فارسی و همه فهم استفاده کرده تا شما به راحتی بتوانید از ان برای رسیدن به نتیجه مطلوب خود استفاده نمایید. 

 روزهایی را که سپری می کنیم به عنوان عصر ارتباطات می شناسند و همه سعی دارند تا کلی هامور خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام دهند. به صورتی که این  تمایل حتی وارد صحنه های تجاری و تبلیغاتی هم شده و پا را از ارسال تصاویر و اطلاعات  شخصی فراتر گذاشته است. اپلیکیشین روبیکا به عنوان یک  نرم افزار جایگزین خوب ایرانی برای نمونه های خارجی با در نظر گرفتن کلیه امکانات سرگرمی و تجاری به عنوان یکی از نرم افزار های مورد استفاده توسط کاربران مختلف مورد توجه قرار گرفته است.و در این عرصه نقش مهم را ایفا می نماید. 

جدای از این موضوع، مسئله انجام مسابقات همواره در دنیای تبلیغات یک زمین مبارزه برای به دست آوردن مشتری بیشتر محسوب می شود و روبیکا هم از این دنیای پر فراز و نشیب دور نمانده است. برای رسیدن به این نتیجه هر ساعت بیشتر کاربرانی که استفاده های تجاری از روبیکا دارند ،اقدام به اجرا مسابقات و نظرسنجی بیشتر برای داشتن فالوور بیشتر می کنند، و برای این موضوع لازم نیست یک سایت یا ربات قرعه کشی روبیکا داشته باشید، بلکه با ورود  به سایت bii.ir  می توانید به راحتی به این امکانات دسترسی داشته باشید.سوال مهم اینجاست که چگونه  می توانیم یک سایت یا ربات روبیکایی درست را برای رسیدن به نتیجه مناسب در کوتاه ترین زمان انتخاب کنیم. این سوالی است که در انتهای این مقاله پاسخ آن را دریافت خواهید کرد. 

  

ربات قرعه کشی روبیکا 

برنامه قرعه کشی در روبیکا یا همان ربات قرعه کشی روبیکا می تواند به صورت یک  ربات یا  سایت  در اختیاز شما قرار بگیرد. تا به وسیله تحلیل داده های موجود در پست شما  و ارائه دادن آن به صورت یک فایل کامل، یک شبکه ای از مشتریان  بالقوه را برای شما ایجاد نماید. 

مزایای قرعه کشی روبیکا 

یکی از نیازهای دنیای مجازی امروز به دست آوردن اعتماد مردم است و این مهم یکی از مزیای برگزاری قرعه کشی های روبیکا است.هر چثدر سعی کنین شرایط ساده تری را برای مسابقه های خود در روبیکا قرار دهید مقدار این اعتماد افزایش پیدا میکند.طبیعتا استفاده کردن از سامانه قرعه کشی روبیکا که مورد شناخت همگان باشد و در سایر شبکه های مجازی هم فعالیت های قرعه کشی را انجام دهد، می تواند در ایجاد این اعتماد نقش موثری را داشته باشد. البته مشروط بر اینکه شما برای ارتباط با این سامانه های قرعه کشی مشکل ارتباط با سرور را نداشته باشید، درست همان نکته ای که ما در سامانه قرعه کشی بییب مورد توجه قرار دادیم. 

قرعه کشی روبیکا رایگان 

ممکنه سایت های زیادی برای انجام دادن این قرعه کشی های روبیکا وجود داشته باشن، که شما میتوانین با استفاده از آن ها اقدامات لازم برای انجام دادن یک قرعه کشی در روبیکا را، انجام دهید. اما اغلب این سایت ها هم درای صف های طولانی مدتی برای انجام دادن خدمات خود دارند، که قبلا به عنوان یکی از معایب به آنها اشاره کردیم، احتمال خطا و بازخورد نامناسب را هم برای انجام قرعه کشی مد نظر شما دارند. توصیه من به شما استفاده کردن از سایت  معتبر و ایرانی bib.ir است که سعی و تلاش خود را بر حذف معایب ذکر شده گذاشته  و تلاش کرده تا بهترین  خدمات را در این عرصه به شما عرضه کند. 

همان طور که قبلا هم گفتیم، جهت قرعه کشی در روبیکا یا باید از ربات های قرعه کشی استفادده کنین یا از طریق سایت ها  اقدام فرمایید. استفاده کردن  از ربات های قرعه کشی روبیکا همیشه مشکلاتی را برای شما به همراه دارد، چون هم باید دسترسی مربوط به اکانت روبیکا را در اختیار آنها قرار دهید و هم اینکه روبیکا هر روز محدودیت های جدید را برای این اپ اضافه میکند،در نتیجه باعث ایجاد شدن مشکلاتی برای انجام دادن قرعه کشی روبیکا خواهد بود. برای همین است که ما در اینجا میخواهیم با معرفی کردن یک  سایت مناسب برای قرعه کشی روبیکا، بدون وارد کردن دسترسی های مربوط به اکانت روبیکا خودتون، شما را برای انجام دادن یک  قرعه کشی صحیح و امن یاری کنیم. 

مسابقه های روبیکا عموما به یکی از این  چند روش تحقق پیدا می کنند: قرعه کشی بین نظرات، قرعه کشی بین دنبال کننده ها،قرعه کشی بین لایک ها. 

استارت یک قرعه کشی روبیکا به وسیله سایت یا ربات ها نقش مهمی را در توسعه کسب و کارتان خواهد داشت و یا بر عکس منجر به فروپاشی کسب  و کار شما بشود. انجام دادن این  روش تبلیغاتی که امروزه جزو متد های تبلیغاتی به روز محسوب می شود، می تواند برند تجاری شما را جهانی کند و سر آغازی باشد برای رسیدن  به ug. 

حال سوال اینجاست که منظور از ugc چیست؟ منظور از این اصطلاح این است که مصرف کننده کالا یا استفاده کننده خدمات شما، تبلیغاتی را برای محصول شما انجام دهد، که به زبان ساده تر می شود تبلیغات برای شما به صورت وایرال و جهانی. به طور مثال یک نفر که کالای شما را خریداری کرده است، در پیج خود تجربه شخصی از این استفاده را به صورت پست یا استوری قید میکند تا سایر دنبال کننده های او هم با محصول شما اشنا شود و این امر باعث جلب اعتماد و ایجاد اطمینان برای هر فردی که اسم محصول شما را شنیده باشد، میکند. 

با توجه به مطالبی که تا اینجا خواندید شما علت انجام دادن مسابقه های روبیکا را می دانید. اما نکته مهم آن است که این مسابقه ها فقط مختص به شبکه اجتماعی روبیکا نیست بلکه میتواند از آن برای تمامی شبکه های  اجتماعی مرتبط استفاده نمایید.  

ربات قرعه کشی روبیکا رایگان 

ربات قرعه کشی روبیکا رایگان این روزها با توجه به محدودیت هایی که برای استفاده از اینترنت اعمال شده  سایت های محدودی قابلیت دانلود کردن  نظرات را به طور صحیح خواهند داشت و شما برای داشتن  یک مسابقه قابل اطمینان همواره میتوانید به سایت  ببییب جهت انجام دادن مسابقه های خود مراجعه فرمایید.  

قرعه کشی کامنت روبیکا رایگان 

جهت قرعه کشی کامنت روبیکا رایگان اول باید با ورود به سایت بیب و ثبت نام کردن شروع کنین و در ادامه بعد از وارد کردن اطلاعاتتان، به بخش میز کار مراجعه کنین تا بتوانید  قرعه کشی رایگان روبیکا خود را انجام دهیدتوجه کنین که برای قرعه کشی رایگان روبیکا کامنت های شما باید باز باشد چون در صورت بسته بودن  کامنت ها متاسفانه ربات اقدامی را برای شما انجام نخواهد داد. 

فازهای قرعه کشی اینستاگرامی 

برنامه ریزی اولین قدمی است  که برای داشتن  یک مسابقه روبیکا موفق باید داشته باشید، زیرا اگر برای داشتن یک هدف مهم آماده باشید، دست یابی به آن هم راحت خواهد بود. گاهی وقتا نتیجه ای که شما بر اساس یک  برنامه دقیق به دست می اورید خارج از انتظار شماست. به همین دلیل می توانید بر اساس فازهای زیر این اقدامات را انجام دهید : 

 • فاز اول _ هدف را مشخص کنین 

 • فاز دوم _ مخاطبین هدف خود را مشخص کنین 

 • فاز سوم _ جوایز را متناسب با شرایط مالی تان انتخاب کنین 

 • فاز چهارم _ بین جایزه  و شرایط مسابقه باید توازن وجود داشته باشد 

 • فاز پنجم _ روش های شرکت در مسابقه را به طور واضح مشخص کنین 

 • فاز ششم _ نوع و روش های شرکت در مسابقه باید با شرایط پیج شما تطبیق داشته باشد. زیرا شما برای پیج آرایشی نمی توانید از روش های طبخ غذا برای شرکت در مسابقه استفاده کنین. 

 • فاز هفتم _ مدیریت و نظارت بر روی قرعه کشی هم مهم است تا رشته کار از دستتان خارج نشود 

 • فاز هشتم _ زمان اتمام مسابقه را مشخص نمایید 

 • فاز نهم_ بازه زمانی تعیین شده برای شرکت در مسابقه باید معقول باشد 

 • فاز دهم _ هر مسابقه ای باید قوانین مشخصی را داشته باشد 

 • فاز یازدهم _ هر نوع شبکه اجتماعی را که شرکت کننده ها می توانند از طریق اقدامات  شرکت را انجام دهند مشخص نمایید 

 • فاز دوازدهم _ تحلیل کردن نتایج بعد از تموم شدن  مسابقه  

 • فاز سیزدهم _ ییک هشتگ مناسب را برای اقدامات قرعه کشی خود مشخص کنین 

 • فاز چهاردهم _ عنوان مسابقه از اهمیت خاصی برخوردار است 

 • فاز پانزدهم _ تصاویر مربوط به جوایز را نمایش بدید  

 • فاز شانزدهم _ روش های برنده شدن در مسابقه را مشخص نمایید 

 • فاز هفدهم _ برای مسابقه خود تبلیغ کنین 

 • فاز هجدهم _ حتما با برندگان ارتباط برقرار کنین 

روش های برگزاری مسابقه روبیکا به شرح زیر است : انجام دادن مسابقه به روش شرکت کردن از طریق لایک ها ، انجام دادن مسابقه به وسیله شرکت کردن  از طریق منشن ، انجام دادن مسابقه به وسیله شرکت کردن از طریق ارسال عکس با کالا یا عکسی که مربوط به خدمات شما باشد، انجام دادن مسابقه به وسیله شرکت کردن از طریق فالوو داشتن پیج و انجام دادن مسابقه به وسیله شرکت کردن در لایک یک پست خاص. 

استفاده کردن از تکنیک بازی سازی می تواند در جذابیت مسبابقه شما نقش موثری را داشته باشد. منظور از این روش آن است که شما یک سوال ساده را برای مسابقه خود طراحی کنین تا با پاسخ دادن به ان سوال مخاطبان بتوانند در مسابقه شما شرکت داده شوند. برای مثال این سوال می تواند پیش بینی شرکت کننده ها از نتیجه یک  مسابقه باشد. 

 

 

 

 

 

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

علوی

ممنونم از خدمات روبیکا

پاسخ



ثبت نام
【*مهم*】 قرعه کشی در روبیکا 👇؟

✅1امکان قرعه کشی نامحدود . ✅2 امکان دانلود طرح های گرافیکی بدون نیاز به اسکرین رکوردر. ✅3سرعت بسیار بالا . 4✅برگشت هزینه اطلاعات دانلود نشده . 5✅تا 10هزار عدد رایگان .6✅هزینه بسیار کمتر .و کلی امکانات بیشتر در سایت https://b.biib.ir

هزینه سامانه بییب چقدر است❓

مدل مسابقه در بییب وجود دارد✅ . رایگان ( تست یک پست زیر 100 نظر ) رایگان با استوری ( تا 10هزار نظر امکان پذیره ) و با پرداخت هزینه که نسبت به تعداد نظرات متغیر است

آیا ثبت برنده جدید هزینه دارد ؟

❌ خیر، شما برای دانلود نظرات چه به صورت رایگان یا پولی یکبار اقدام به دانلود نظرات میکنید . سپس هر تعداد برنده با تنظیمات اختصاصی میتوانید برگزار کنید

❓ روند ثبت نام در سامانه شما چگونه است ؟

✅ ابتدا وارد صفحه ثبت نام شود .بعد از وارد کردن شماره همراه یک کد تایید به شما ارسال خواهد شد .

خوب تا اینجا نظرتون
راجع بییب چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!

بررسی اصالت قرعه کشی ها