تحلیل پیج اینستاگرام

امل پیشرفت اصلی اکانت اینستاگرامی شما داشتن یک سلسه از اطلاعات برنامه ریزی و تحلیل شده می باشد تا شما برای رسیدن به اهداف خود بتوانید از آن بهره ببرید. تحیل پیج ایسنتاگرامی نیز در جایگاه خود یکی از مهمترین ابزارهای شما جهت پیشرفت و بهره برداری از مزیت رقابتی اینستاگرام می باشد.

ثبت مسابقه سریع بدون ثبت نامتماس با ما ثبت نام (امکانات بیشتر)
 
عامل پیشرفت اصلی اکانت اینستاگرامی شما داشتن یک سلسه از اطلاعات برنامه ریزی و تحلیل شده می باشد تا شما برای رسیدن به اهداف خود بتوانید از آن بهره ببرید. تحیل پیج ایسنتاگرامی نیز در جایگاه خود یکی از مهمترین ابزارهای شما جهت پیشرفت و بهره برداری از مزیت رقابتی اینستاگرام می باشد.
تحلیل پیج اینستاگرام شما ، توسط خود اینستاگرام انجام میشود البته این مسئله محدودیت هایی نیز دارد، چرا که تحلیل پیج اینستاگرام توسط خود اینستاگرام تنها اطلاعاتی محدود در خصوص فالوور ها و منشن و لایک ها در اختیار شما قرار میدهد، این در حالی است که اگر شما به دنبال یافتن اطلاعات جامع ترین جهت افزایش بازدهی. هستید، باید به سراغ سایر سامانه های کمکی بروید . سامانه biib.irیکی از سامانه هایی است که شما میتواند به راحتی جهت تحلیل پیج اینستاگرام خود به آن اعتماد کنید، مزیت رقابتی ما عدم لزوم وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور اکانت اینستاگرامی شما می باشد . پس همین حالا صرفا با یک کلیک بر روی این سایت شانس استفاده از این دسترسی بزرگ و ارزنده را جهت نیل به اهداف برنامه ریزی شده خود از دست ندهید.
حتما برای شما هم اتفاق افتاده که با پیجی برخورد کنید که خیلی بعد از شما ایجاد شده اما پیشرفت آن نسبت به اکانت شما با وجود قدمتی هم که دارید قابل مقایسه نباشد. حتما با خود سوال پرسید ، چطور چنین چیزی امکان پذیر است.
این حقیقتی امکان ناپذیر است که از روزی تحلیل داده های اماری توسط بشریت کشف این امر تاثیر به سزایی در پیشرفت امور داشته و تحلیل پیج اینستاگرام هم از این قاعده عظیم مستثنی نماینده است و از ان تبعیت کرده .
کلید موفقیت در بازاریابی تحلیل داده هاست بنابراین برای بازاریابی مناسب در اکانت اینستاگرامی. خود باید به تحلیل پیج اینستاگرام خود بپردازید. برای این امر شما باید نسبت به تحلیل این عوامل در اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید در جهت بازاریابی قوی گام بردارید .
تحلیل پیج اینستاگرام از طریق فالوور های پیج . مهم ترین عامل در پیشرفت یک اکانت اینستاگرامی ان است که بدانیم چه میزان از فالوور های ما فیک هستن و دقیقا میتوانیم رو چه میزانی از فالوور های خود حساب کنیم. قطعا در اکانت هایی که تعداد فالوور های بالایی دارند این امر یک مسئله جدی است و به سادگی میسر نمی باشد. سامانه biib.irاین امکان را برای شما فراهم کرده است تا با بررسی درست فالوور ها این تحلیل پیج اینستاگرامی را در اختیار شما قرار دهد. پس از تشخیص فالوورهای فیک گام دوم حذف این فالوور های فیک می باشد تا بتوانیم به تقویت پیج کمک کنیم.
مشخص کردن بالاترین هشتگ ها و منشن ها، به این معنی که با مشخص کردن هشتگ هایی که بیشترین بازدهی را دارند شما میتوانید از قدرت چنین هشتگ هایی استفاده کرده و دیده شوید. استفاده از چنین هشتگ هایی و داشتن انها با توجه به نوع  اکانت شما تنها با تحلیل پیج اینستاگرام شما میسر می شود . سامانه biib.ir این امکان را به شما می دهد تا با تحلیل پیج اینستاگرامی شما به راحتی هشتگ های اصلی را مشخص کند و در اختیار شما قرار دهد تا با یک برنامه ریزی حساب شده بتوانید از تمامی رقبا جلو بزنید.
اینکه شما بتوانید دوستان اینستاگرامی خود را مدیریت کنین نیز یک مسئله ویژه است. با یک تحلیل پیج اینستاگرامی شما می توانید مشخص کنید که چه تعداد از فالوور های شما به عنوان فالوور سمی هستند. برخی فالوور ها هستند که در نگاه اول می توانند به عنوان دوست شما باشند اما در واقع انها جز فالوورهای سمی هستند و حضورشان در اکانت شما می تواند راه پر خطر و فراز و نشیبی را برایتان ایجاد نماید، سامانه biib.irمیتواند شما را در رسیدن به تحلیل پیج اینستاگرامتان یاری نماید .
با تمام این توضیحات ممکن است این سوال ذهن شما را به خود مشغول کند که اصلا تحلیل پیج اینستاگرام به چه دردی میخورد و علت تحمل این همه دردسر چیست. برای پاسخ به این سوال باید بگم که با استفاده از تحلیل پیج اینستاگرام میتوانید خود را به جای کاربرانی که از پیج شما بازدید می کنند و یا از پیج شما استفاده می کنند بگذارید. شما باید بدایند که کابرانتان چه احساسی نسبت به پیج شما دارند و این امر را می توانید با تحلیل پیچ اینستاگرام شما توسط سامانه biib.irانجام شود . این امر مشخص می کند که چه تعداد از کاربران شما می توانند از محتویات پیجتان استفاده کند، این امر به وسیله بررسی میزان پست هایی از شما که سیو شده اند بررسی می شود به علاوه باید مشخص کنیم که محتوای داده هایی که بیشتر سیو می شوند چیست و چه علتی پشت استقبال از این اطلاعات وجود دارد. باید مشخص شود که میزان فوروارد های پیج شما چقدراست ، تا بدین وسیله بفهمید که چه میزان از اطلاعاتی که ارائه می دهید مناسب است.
مشکلاتی که در صورت عدم تحلیل پیج اینستاگرامی میتواند برای شما ایجاد شود عبارتند از : 
فالوو کردن افراد نامناسب، به عبارت بهتر شما کسانی را فالوو می کنید و پیجتون را به انها ارائه می دهید که هیچ تاثیری در روند پیشرفت اهداف شما ندارند. 
ارسال میزان محتوای نامناسب ، همان طور منفعل بودن در اینستاگرام یک مسئله منفی قلمداد می شود، ارائه بیش از اندازه محتوا هم دقیقا همان بازدهی را دارد. شما باید یک برنامه ریزی مهم برای ارسال محتوا در پیج اینستاگرامی خود داشته باشید تا بتوانید به بازدهی مناسب دست پیدا کنین. سامانه biib.irمیتواند شما را در رسید و تحیل پیج اینستاگرام یاری کند و بهترین تحلیل محتوا را انجام دهد.
کم شدن میزان نرخ تعامل. منظور از نرخ تعامل ، میزان ارسال منشن ها یا کامنت ها یا لایک هاست. در صورتی که تحلیل پیج اینستاگرامی نداشته باشید نمی توانید این تعاملات را کنترل کنین. 
البته این مواردی که ذکر شد ، باید تنها به عنوا بخشی از معایب عدم تحلیل پیج اینستاگرام به شمار رود. و قطعا موارد دیگری هم وجود دارند که در این مقاله نمی توانیم به ان اشاره کنیم. 
دسته بندی هایی باید برای تحیل پیج اینستاگرام وجود داشته باشد، این دسته بندی ها شامل انالیز فالوور های شما ، و آنالیز تک تک پست هایتان و در انتها تحلیل استوری های شما می شود که در زیر هر کدام را به تفسیر توضیح می دهیم.
آنالیز فالوورها 
بهتر است این مسئله معلوم شود که شهر ها و کشورهایی که شما بیشتر فالوور ها را از دارید مشخص شود تا بتوانید برای بازاریابی و تبلیغات بهتر پیشرفت کنید.
رده سنی فالوور ها، اینکه گروه سنی فالوورها چیست، امری مهم است. زیرا هر گروه سنی دغدغه و نیاز های متفاوتی دارند در نتیجه شما می توانید در پیج خود نیاز های انها را فراهم کنید .
جنسیت فالوورها، مرد یا زن بودن فالوور ها مهم است، اموری که زنان را در اینستاگرام جذب می کند کاملا با مواردی که مردان را جذب می کند متفاوت است .
زمان طلایی، زمان طلایی درست ان بازه زمانی می باشد که شما باید در اکانت خود به آن توجه کنین. زمان درست عموما در تایم عصر می باشد ولی باز هم اینکه در اکانت شما زمان مناسب چه زمانی ست باید بر اساس تحلیل پیج اینستاگرام شما باشد تا دقیق تر مشخص شود .
آنالیز پست ها 
باید مشخص شود که کدام پست های شما سیو می شوند، فوروارد می شوند و یا لایک می شوند.
بازدید ها از هر پست باید به صورت اختصاصی مشخص شود .
چه پست هایی از شما بعد از بازدید باعث شدن چه افرادی شما را فالوو کنند، این یک تحلیل پیج اینستاگرام دو جانبه است که تنها با مراجعه به سامانه biib.irامکان پذیر است.
اکانت هایی که پست شما را ذخیره می کنند خیلی مهم هستند. این اکانت ها می تواند جهت فکری شما برای اهداف و بازاریابی های اینده مشخص نمایند.
میزان کامنت هایی که در پست شما درج شده باید دقیق مشخص شوند.
تحلیل استوری ها 
اینکه چه میزان بازدیدی نسبت به استوری های شما وجود دارد مهم است اما اینکه چه تعداد از اکانت های مهم اینستاگرام پست شما را دیده اند ، بسیار با ارزش است. 
تعامل و گفت و گو هایی که بر اساس استوری های شما انجام شده خود یک تحلیل پیج اینستاگرام بسیار هوشمندانه است که خط فکری شما را مشخص میکند .

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!خوب تا اینجا نظرتون
راجع بییب چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!

بررسی اصالت قرعه کشی ها