((تست رایگان 🥇)) ربات قرعه کشی اینستاگرام 【✔️ قرعه کشی اینستاگرام】

قرعه کشی اینستاگرام

【بدون نیاز به نام کاربری و رمزعبور ⛔ 】رایگان✔️ الگوریتم پیشرفته انتخاب برنده ✔️ متد تعیین برنده توسط شما✔️ خروجی اکسل ✔️نمایش گرافیکی حرفه ای برندها ✔️   آموزش ثبت قرعه کشی اینستاگرام توسط سامانه بییب ویدئویی ربات قرعه کشی اینستاگرام بییب به مدت محدود رایگان میباشد .  

جهت قرعه کشی در اینستاگرام ابتدا باید نظرات پست مورد نظر را دانلود کنید . برای اینکار میتوانید از ربات های مختلفی استفاده کنید . بییب اولین سامانه هوشمند برگزاری قرعه کشی اینستاگرام است که همواره در تلاش است با افزودن امکانات بیشتر به این سامانه در خدمت شما عزیزان باشید . قرعه کشی اینستاگرام به شما در جهت افزایش فالوور و کسب مخاطب بیشتر کمک بسازیی خواهد کرد . توجه داشته باشید این سامانه جهت قرعه کشی اینستاگرام به مدت محدودی رایگان است ولی در نظر داشته باشید بعد از این زمان محدود هزینه برگزاری قرعه کشی اینستاگرام در سامانه بییب 45هزارتومان میباشد . البته در جهت حمایت از کسب و کار های ایرانی سامانه بییب در نظر دارد دوستانی که استوری یا پست با آی دی ما منتشر کنند یک عدد شارژ رایگان تقدیم شما کند . 

توجه : جهت دانلود رایگان نظرات پست اینستاگرام 3 راه وجود دارد

1_ شما مجاز به تست سامانه برای یک پست زیر 100 نظر می باشید.

2_ میتوانید با منشن کردن آی دی بییب و هشتگ مخصوص به پست شما پس از ضافه کردن رایگان انجام دهید (فقط پست های زیر 1 هزار کامنت) به جهت حمایت از کسب و کار های ایرانی.

3_ با پشتیبانی ما در اینستاگرام صحبت کنید راه های دیگر دانلود رایگان را به شما پیشنهاد خواهند داد.

 

قرعه کشی کامنت اینستاگرام رایگان 

 

هزینه قرعه کشی اینستاگرام

هزینه های قرعه کشی متغیر میباشد ولی برای تست سامانه میتوانید تا زیر هزار نظر را در سامانه به صورت رایگان ثبت کنید.

 

سوالات متداول برگزاری ربات اینستاگرام

 

برای دانلود نظرات باید از کجا شروع کنم ؟

برای دانلود نظرات ابتدا باید در سایت ما به آدرس زیر ثبت نام کنید https://p.biib.ir ثبت میتوانید جهت دانلود نظرات از ثبت کمپین جدید اقدام به دانلود کنید

هزینه سامانه بییب چقدر است ؟

هزینه های قرعه کشی متغیر میباشد ولی برای تست سامانه میتوانید تا زیر هزار نظر را در سامانه به صورت رایگان ثبت کنید.

آیا ثبت برنده جدید هزینه دارد ؟

خیر، شما برای دانلود نظرات چه به صورت رایگان یا پولی یکبار اقدام به دانلود نظرات میکنید . سپس هر تعداد برنده با تنظیمات اختصاصی میتوانید برگزار کنید

روند ثبت نام در سامانه شما چگونه است ؟

ابتدا وارد صفحه ثبت نام شود .بعد از وارد کردن شماره همراه یک کد تایید به شما ارسال خواهد شد . پس از وارد کردن کد تایید و تکمیل مشخصات شما یک عدد رایگان شارژ خواهید شد.

من ثبت نام کردم ولی رایگان نبود. چه کاری باید انجام بدم ؟

برای قرعه کشی رایگان 2راه دارید 1: پست های زیر هزار نظر را در سامانه به صورت خودکار ثبت کنید . 2 : با پشتیبانی ما در اینستاگرام صحبت کنید در صورت داشتن شرایط روش های دانلود رایگان را به شما پیشنهاد خواهند داد.

جهت برگزاری مسابقه به صورت رایگان و دانلود نظرات پست ها ثبت نام کنید . جهت ثبت نام اینجا کلیک کنید. 
 

نحوه برگزاری مسابقه اینستاگرامی  چگونه است؟

1.هدف خود را از برگزاری مسابقه اینستاگرامی مشخص کنید

قبل از هر مبادرتی باید تعیین کنید که از مسابقه اینستاگرامی خود چه هدفی دارید؟آیا هدف شما برند سازی برای محصولتان می باشد و یا تعامل بیشتر با کاربران به منظور حفظ جایگاه برند و یا معرفی محصول و یا خدمات جدید و افزایش فروش؟

هدف شما در شیوه انتخاب مراحل و اجرای مسابقه تاثیرگذار می باشد.شما باید مخاطبان و یا بازار هدفتان را تعیین نمایید.

2.طراحی ایده و مدل مسابقه

برای برگزاری مسابقه باید عنوان مسابقه،شرایط ثبت شرکت در مسابقه و جوایز را مشخص نمایید وموضوعی را پیدا کنید که مسابقه اینستاگرامی جذابی داشته باشد.

قرعه کشی اینستاگرام

این روز ها با توجه به گسترش برگزاری مسابقه های اینستاگرامی ، قرعه کشی اینستاگرام  نیز طرفداران خودش را پیدا کرده و کاربران به دنبال یافتن هشتگ های مرتبط با قرعه کشی اینستاگرامی هستن. در شرایط فعلی جامعه و با توجه به گسترش کوید ۱۹ باعث شده تا اغلب مرد خانه نشین شوند و نتوانند به امور معموله خود رسیدگی کنند. در نتیجه بیشتر وقت خود را در فضای مجازی اینستاگرام میگذرانند. استفاده از قرعه کشی های اینستاگرامی یکی از سرگرمی های دو سر سود برای کابران محسوب میشود. با این تفسیر که برگزاری این قرعه کشی های اینستاگرامی از سویی منجربه افزایش بازدید و فالوور در اکانت اصلی می شود، که خود در افزایش و ارتقا اکانت تاثیر به سزایی دارد، از سویی دیگر این مسئله از طرف کاربران نیز مورد استقبال قرار دارد، چرا که بدون اینکه بخواهند هزینه ای کنند تنها با صرف یک زمان اندک و منشن کردن افرادی که میشناسند در زیر یک پست ، به راحتی برنده جوایز کوچک و بزرگی می شوند، کافیست که کمی چاشنی خوش شانسی هم در ان امیخته شود تا بتوانید برنده قرصعه کشی اینستاگرامی شوید.

 

قرعه کشی اینستاگرامی همیشه در پی برگزاری یک مسابقه اینستاگرامی انجام میشود . مسابقه های اینستاگرامی بر اساس معیار هایی از جمله منشن ها و کامنت ها ، لایک ها ، تگ ها ، فالوو کردن و یا حتی ارسال پست برگزار می شوند. بنابراین برای برگزاری قرصعه کشی اینستاگرامی باید درابتدا یک مسابقه اینستاگرامی برگزار شود.

قرعه کشی اینستاگرامی  توسط سامانه بیب میتواند به صورت کاملا صحیح و اصولی انجام میگیرد. این سامانه ضمن بررسی دقیق نظرات و تحلیل داده ها به صورت تصادفی ، میتواند منجر به ایجاد اعتماد در مخاطب شما شود چرا که این پیج به عنوان یک پیج بی طرف به این اقدام می پردازد.

 

قرعه کشی اینستاگرامی شامل سه مورد می باشد :

 • قرعه کشی اینستاگرامی در منشن ها 

 • قرعه کشی اینستاگرامی در فالوور ها 

 • قرعه کشی اینستاگرامی در لایک ها 

 

سامانه biib.irیک سامانه مطمئن برای برگزاری قرعه کشی اینستاگرامی شما می باشد .

قرعه کشی اینستاگرامی به دو صورت رندومی یا تصادفی و بر اساس بیشترین امتیاز انجام می شود .

 

منظور از قرعه کشی تصادفی یا رندومی آن اسم که از هیچ الگوی خاصی برای انتخاب برنده مسابقه پیروی نمیشود و تنها انتخاب بر اساس بخت و اقبال انجام میگیرد.

منظور از قرعه کشی اینستاگرامی بر اساس بالا ترین امتیاز آن است که ممکن است شما تمایل داشته باشید برنده کسی باشد که بیشترین منشن را انجام داده یا اکثر کامنتها را گذاشته باشد در این صورت میتوانید گزینه بالا ترین امتیاز را انتخاب کنید .

 

در سامانه biib.irهر دو این متد ها جهت برگزاری قرعه کشی اینستاگرامی در نظر گرفته شده است و شما میتوانید از آن استفاده نمایید .

 

در قرعه کشی اینستاگرامی روش های مختلفی به کار می رود، از جمله استفاده از نام کاربری و رمز عبور شما که البته این امر اقدامی غیر منطقی ست چرا که با اعطای نام کاربری و کلمه عبور اینستاگرام خود شما اکانتتان را در معرض یک خطر بزرگ قرار می دهید ، حال این در شرایطی است که شما برای اجرای یک قرعه کشی اینستاگرامی با استفاده از سامانه biib.ir دیگر نیازی به استفاده از نام کاربری و کلمه عبورتان و تحویل ان به افراد غریبه ندارید. ما همواره سعی را بر آن داشتیم تا با کمترین امکانات و دسترسی از شما بیشتربن خدمات را به شما در سامانه biib.irداشته باشیم.

قرعه کشی اینستاگرامی ممکن است از طریق ربات ها ، سایت ها، اپلیکیشن ها و سایر نوارد برگزار کنند که هر کدام از این ابزارها در کنار مزایایی که دارند ، دردسر هایی را نیز برای شما به همراه خواهند داشت .

 

برای مثال استفاده از اپلیکیشن های قرعه کشی اینستاگرامی میتواند باعث ارور های ویروسی روی گوشی شما شود و همچنین ممکن است بیشتر در صدد هک شدن و خطا قرار بگیرند. 

و یا استفاده از ربات ها نیز میتواند با توجه به اینکه از کدهای مشخصی برای اجرا استفاده می کند، در صد خطا یا بازدهی نامطلوب بیشتری داشته باشد.

اما استفاده از یک سایت معتبر مانند biib.irمیتواند در صد خطا را کم کند، چرا که در این سامانه علاوه بر تاکید بر زبان شیرین فارسی و دسترسی آسان، تاکید را برپشتیبانی شبانه روزی گذاشته است. سامانه biib.ir همواره اماده است تا در هر لحظه به توسط کارشناسان مجربی که دارد، در لحظه لحظه برگزاری مسابقه شما در کنارتان باشد، تا اجرای قرعه کشی اینستاگرامی شما به صورت کاملا صحیح و با بازدهی مناسب اجرا گردد.

 

یکی دیگر از نیاز های اساسی که در قرعه کشی اینستاگرامی مورد توجه افراد قرار دارد، ان است که امکان دریافت خروجی اکسل  در این مسابقه وجود داشته باشد ، این داده میتواند یک بانک تبلیغاتی مناسب باشند تا شما برای اجرای سایر ایده های قرعه کشی اینستاگرامی از آن استفاده نمایید . سامانه biib.ir امکان دریافت این خروجی اکسل را برای شما به راحتی و تنها با یک کلیک فراهم کرده است.

پشتیبانی یا همان گارانتی کالا، قرعه کشی اینستاگرامی که پشتیبانی درستی نداشته باشد نمی تواند به درست نیازهای شما را تامین کند، این پشتیبانی از پاسخ گویی اولیه به ابتدایی ترین پرسش ها در کامنت های سایت و یا ارسال پیام های پشتیبانی گرفته تا راهنمایی گام به گام و در لحظه ادامه دارد. تصور کنین در حال برگزاری مسابقه هستید یا یک روز به برگزاری مسابقه شما باقی مانده است ، و سوالی را نسبت به اپلیکیشن یا ربات یا سایت قرعه کشی اینستاگرامی مد نظر مطرح می کنید و پاسخ شما ۱ هفته بعد داده میشود. ایا پاسخ هر چقدر سازنده و درست باشد میتواند دردی از شما دوا کند! متاسفانه پاسخ خیر است.

 

بنابراین پشتیبانی علاوه براطلاعات فنی و صحیح لازمش سرعت نیز هست. کارشناسان پشتیبانی سامانه biib.ir به صورت انلاین اماده پاسخ گویی به شما خواهند بود و علاوه بر آن، کلیه اطلاعات را در صورت لزوم به صورت تلفنی یا با استفاده از سایر نرم افزاری های اجتماعی دیگر در اختیارتان قرار خواهند داد.

در نظر داشته باشید همان طور که در سایر مقالات مختلف سایت بدان اشاره شد، استفاده از قرعه کشی اینستاگرامی میتواند تاثیر به سزایی در افزایش فالوور و در نتیجه بالابردن میزان بازده ی اکانت شما داشته باشد .

 

استفاده از سامانه biib.irدیگر دردسر هایی را مانند عدم اتصال به سرور ندارد چرا که شما با یک سامانه ایرانی طرف هستید که توسط مهندسین مجرب ایرانی طراحی شده و ان ها در طراحی این نرم افزار سرعت اینترنت را در کشور در نظر گرفته اند و سرور مناسب و در دسترسی را جهت استفاده شما کاربران ایجاد نموده اند. 

 

به علاوه شما دیگر در سامانه biib.irمنتظر نخواهید ماند،این سامانه قابلیت این را دارد تا به طور نامحدود به کابران نامحدودی خدمات انلاین خود را در حوزه قرعه کشی اینستاگرامی ارائه دهد. 

یکی دیگر از مواردی که در سامانه biib.irمیتواند مورد توجه قرار بگیرد،استفاده از زبان فارسی و همه فهم باشد. در اغلب نرم ازافزارهای ارتباطی زبان فارسی جایگاه بالایی ندارد، این طور به نظر می رسد که طراحی و استفاده از یک نرم سامانه فارسی زبان توسط مخاطبان فارسی می تواند دل گرمی کوچک برای باز پس گیری غرور ایرانی این سرزمین باشد.

 

 

این روز ها عصر را،عصر ارتباطات مینامند و افراد تاکید بر ارتباط غیر حضوری دارند و این امر بسیار رو به گسترش می باشد،به طوری که این ارتباطات از بعد اشتراک نسبت به عکس و فیلم و داده های شخصی خارج شده و وارد دنیای تبلیغات و تجارت شده است.اینستاگرام به عنوان یکی از محبوب ترین فضاهای مجازی، به دلیل آزادی و دسترسی های نامحدودی که نسبت به سایر نرم افزار های اجتماعی دارد، در این میان نقش به سزایی پیدا کرده است، در نتیجه مشاغل بسیاره هستنو که در امد ماهیانه خود را از طریق این برنامه اجتماعی به دست می اورند.

 

در کنار این امر، مسئله برگزاری مسابقات همیشه در صحنه تبلیغات یک میدان مبارزه را برای جذب مشتری بیشتر ایجاد کرده است و اینستاگرام هم از این جایگاه دور نمانده است. برای رسیدن به این هدف هر روزه بیشتر کاربران تجاری اینستاگرام به دنبال اجرا مسابقات و نظرسنجی بیشتر جهت رسیدن به فالوور بالاتر هستند، و ابرای این امر نیاز به یک سایت یا ربات قرعه کشی اینستاگرامی دارند، حال سوال این است که  چطور می توانیم یک سایت یا ربات اینستاگرامی مناسب را برای به دست اورد نتیجه مطلوب در کمترین زمان انتخاب کنیم. این سسوالی است که شما در انتهای این مقاله پاسخ ان را دریافت خواهید کرد.

 

ربات قرعه کشی اینستاگرام

برنامه قرعه کشی در اینستاگرام یا همان ربات قرعه کشی اینستاگرام در اصل میتواند یک برنامه یا حتی سایت باشه که به این امر اختصاص داده شده است، این برنامه باید قابلیت این را داشته باشد تا با جداسازی و دسته بندی درست اطلاعات و ایجاد یک فایل جامع، یک بانک اطلاعاتی درست را استخراج نماید و در اختیار مصرف کننده قرار دهد.

قرعه کشی اینستاگرامی

یکی دیگر از مزایای استفاده از سایت یا ربات قرعه کشی اینستاگرامی علاوه بر جذب فالوور، جلب اعتماد بیشتر در بین فالوور های فعلی و آینده شماست.هر چه شرایط برگزاری این مسابقه ها روشن. و واضح تر باشد، میزان اعتماد افراد بالاتر خواهد بود. یکی دیگر از مزایای استفاده از سایت یا ربات قرعه کشی اینستاگرامی علاوه بر جذب فالوور، جلب اعتماد بیشتر در بین فالوور های فعلی و آینده شماست.هر چه شرایط برگزاری این مسابقه ها روشن. و واضح تر باشد، میزان اعتماد افراد بالاتر خواهد بود.طبیعتا استفاده از سایت یا ربات انلاین قرعه کشی اینستاگرامی میتواند بیشترین وضوح اطلاعاتی را داشته باشد اما همیشه دردسرهایی نیز خواهد داشت، مانند وصل نشدن به موقع سرور، وجود تحریم ها و فیلتر های مختلف ، و مهمترین آن عدم وجود امکان پرداخت دلاری.

قرعه کشی اینستاگرام رایگان

این روزها سایت های خارجی بسیاری وجود دارد که شما میتوانید با مراجعه به انها از خدمات سایت یا ربات قرعه کشی اینستاگرامی استفاده کنین اما متاسفانه همگی این سایت ها در کنار صف های طولانی مدتی که دارند، حداقل یکی از معایب ذکر شده در بالا را نیز برای شما به عنوان یک کاربر ایرانی ایجاد خواهند کرد. حال پیشنهاد من شما سر زدن به سایت  biib.ir  است تا با مشاهده حذف تمامی این معایب در کودتاه ترین مدت بالاترین و بهترین نتیجه را از یک سایت ایرانی ببینید.

همان طور که بالاتر به آن اشاره شد، برای قرعه کشی در اینستاگرام یا توسط ربات ها انجام میشود و یا توسط سایت ها. همیشه استفاده از ربات ها برای قرعه کشی اینتستاگرامی دردسر هایی به. همراه دارد،زیرا هم باید دسترسی به اکانت اینستاگرامی شما را داشته باشد و هم اینکه با توجه به محدودیت هایی که هر روز خود اینستاگرام ایجاد میکند،امکان خطا و اخلال در ان وجود خواهد داشت. به همین دلیل ما در این مقاله به شما استفاده از. یک سایت مطمئن را بدون نیاز به دسترسی شخصی نسبت به اکانت اینستاگرام شما معرفی خواهیم کرد،تا بدون هیچ استرسی از درز اطلالات شخصی با خیال راحت مسابقات خود را برگزار، و در کمترین زمان ممکن برنده خوش شانس خود را معرفی نمایید.

روش های برگزاری مسابقه در اینستاگرام، معمولا یکی از این سه روش می باشد : قرعه کشی از بین کامنت ها ، قرعه کشی از بین قالووها ، قرعه کشی از بین لایک ها .

شروع مسابقات اینستاگرامی توسط سایت یا ربات های قرعه کشی اینستاگرام میتواند به پیشرفت شما در کسب و کارتان رونق دهد و یا منجربه ویروسی شدن رشد کسب و کارتان شود. استفاده از این شیوه مرسوم تبلیغ یعنی برگزاری مسابقات اینستاگرامی از طریق سایت یا ربات قرعه کشی اینستاگرامی، میتواند باعث شود تا برند تجاری شما وایرال شود.به علاوه آغاز این مسابقه ها می تواند آغازی باشد برای دست یافتن به ugc

 ugc به معنای به وجود آوردن مضمون تبلیغاتی برای محصول مد نظر شما به وسیله مصرف کننده است یا به زبان ساده تر مضمون ایجاد شده به وسیله شخصی که مصرف کننده کالای شماست. مثلا فردی که کالای شما را خریده تصویر کل یا قسمتی از آن را به عنوان معرفی در صفحه خود پست یا استوری می کند و شما را منشن میکند یا فالوور های او شما را بشناسند و از خدمات و کالاهای شما استفاده کنند، به این وسیله شما دیگر نیاطی به ایجاد اعتماد برای افراد جدید نخواهید داشت، چرا که ان ها با اعتماد قبلی وارد پیج شما شده اند.

تا اینجا ما درباره چرایی برگزاری مسابقه اینستاگرامی توسط سایت یا ربات قرعه کشی اینستاگرامی صحبت کردیم، اما لازم به ذکر است که استفاده از این سایت یا ربات های قرعه کشی اینستاگرامی فقط مخصوص اینستاگرام نبوده و میتواند به سایر نرم افزار های اجتماعی از جمله تلگرام هم وارد شود.

 

ربات قرعه کشی اینستاگرام رایگان

ربات قرعه کشی اینستاگرام رایگان در حال حاضر سایت های اندکی بابت این کار هستند که توانایی دانلود نظرات به طور کامل را داشته باشند . جهت این امر شما میتوانید از سامانه بییب به طور رایگان استفاده نمایید 

 

قرعه کشی کامنت اینستاگرام رایگان

جهت قرعه کشی کامنت اینستاگرام رایگان ابتدا باید در سامانه ثبت نام کنید سپس وارد میز کار خود شوید . دقت داشته باشید که جهت قرعه کشی کامنت اینستاگرام رایگان باید نظرات پست شما باز باشد و درصورتی که نظرات پست بسته باشد این ربات هیج کاری برای شما نیمتواند انجام دهد

شما برای اینکه یک مسابقه موفق داشته باشید باید با ساماندهی جلو برید، وقتی برای رسیدن به یک هدف مشخص حاضر باشید، بهتر میتوانید به ان برسید. این ساماندهی هدف میتواند اتفاقی را رقم بزند که حتی خارج از انتظار شما باشد. بنابراین براساس این چند گام پیش بروید :

 • گام اول _ هدف داشته باشید
 • گام دوم _ مشخص کنید که برای هر مسابقه چه گروه از مخاطبین را مد نظر دارید
 • گام سوم _ وضعیت مالی خود را برای جوایز در نظر بگیرید
 • گام چهارم _ جایزه ای مناسب با مسابقه تعیین نمایید
 • گام پنجم _ روش برنده شدن در مسابقه را مشخص کنید، اینکه از طریق منشن کردن میباشد یا نوشتن کامنت
 • گام ششم _ تم مسابقه باید با زمینه فعالیت شما تطبیق داشته باشد.مثلا برای نوع فعالیت پوشاک صحیح نیست که مسابقه ای برگزار کنیم که در آن افراد عکس خود را در تعطیلات آخر هفته ارسال نمایند .
 • گام هفتم _ مدیریت کردن مسابقه نکته مهم دیگری است که اگر فراموش شود، باعث میشود زمام امور از دست شما خارج شود
 • گام هشتم _ وقت پایان مسابقه را معلوم کنید
 • گام نهم_ یک فاصله زمانی مناسب را برای برگزاری مسابقات خود در نظر بگیرید
 • گام دهم _ مسابقه شما باید یک سلسله قوانین داشته باشید
 • گام یازدهم _ شبکه های اجتماعی که مخاطبان میتوانند از طریق آن در مسابقه شرکت کنند را معلوم کنید
 • گام دوازدهم _ بعد از مسابقه نتیجه های به دست آمده را تحلیل کنید
 • گام سیزدهم _ یک هشتگ خاص در نظر بگیرید
 • گام چهاردهم _ مسابقه باید یک عنوان جذاب داشته باشد
 • گام پانزدهم _ زمان ارسال جایزه باید تصویر مناسبی از جوایز خود نمایش دهید
 • گام شانزدهم _ مشخص کنید که افراد چگونه میتوانند در مسابقه برنده شوند
 • گام هفدهم _ تبلیغ درست مسابقه
 • گام هجدهم _ حتما به با برنده شدگان تماس بگیرید
شما میتوانید به یکی از این روش ها مسابقه خود را برگزار کنید : شرکت در مسابقه به وسیله لایک کردن ، شرکت در مسابقه به وسیله منشن کردن ، شرکت در مسابقه به وسیله گرفتن عکس سلفی با کالا یا عکسی که به خدمات شما مربوط باشد، شرکت در مسابقه در صورت فالوو کردن پیج و لایک کردن یک پست خاص یا تگ کردن دوستانتون (البته گاهی افراد تاکید میکنند که افراد تگ شده هم باید پیج را فالوو کنند )

برای جذابیت بیشتر مسابقه می توانید از تکنیک بازی سازی استفاده کنید. این تکنین به معنی طراحی یک سرگرمی یا سوال نسبتا ساده است تا فالوور ها ارسال پاسخ صحیح در مسابقه شرکت کنند. برای اجرای این تکنیک میتوانید از سایر مسابقه اای بزرگ غیر مجازی کمک بگیرید مثلا پیش بینی دربی پایتخت. به این وسیله شما میزان مشارکت افراد را در پیجتان بالا میبرید و در نتیجه علاوه بر رسیدن به اهداف مسابقه ، جایگاه پیج شما نیز میتواند ارتقا پیدا کند.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

نظرات کاربران

الهام

سلام وقتتون بخیر هرکاری میکنم نمیتونم صفحه سامانه برای ثبت نام بشم

پاسخ
بییب

بییب

با سلام مشکل برطرف شده

پاسخ

Sadegh

سلام چرا لینک ثبت نام خرابه و کار نمیکنه؟

پاسخ
 بییب

بییب

با سلام مشکل برطرف شده

پاسخ

ج

هرچی لینک رو وارد میکنم میگه اشتباهه !

پاسخ
 بییب

بییب

اگر از صحت درست بودن لینک اطمینان دارید . مطمئن بشید زمانی که دارید لینک رو داخل باکس میزارید داخل باکس هیچ کاراکتر اضافی نباشد مثل فاصله و غیر ...

پاسخ

زهره گودرزی

سلام وقتتون بخیر ببخشید من میخوام که از بین لایکای پستم قرعه کشی کنم نه از بین کامنتا وهر کاری کردم بلد نبودم ممنون میشم راهنماییم کنین🙏🙏

پاسخ
بییب

بییب

با سلام جهت دانلود لایک ها محدودیت های بسیاری هست . برای اینکار اصولا ما باید به نام کاربری و رمز عبور شما دسترسی داشته باشیم و فعلا مقدور نیست

پاسخ

سنا

من ثبت نام کردم شارژ رایگان ندادن فک کنم سرکاری بود

پاسخ
بییب

بییب

با سلام خیر 3مدل رایگان داخل پنل هست لطفا مراجعه بفرمایید پس از ثبت پست در سامانه شما میتوانید نظرات را به صورت رایگان دانلود کنید و توجه داشته باشید پست های بالای 10هزار نظر کاملا بیزینسی هستند و فقط اون پست ها شامل هزینه میشن که باز هم قابل مذاکره هست برای شارژ رایگان

پاسخ

رضا سلیمی

سلام . برای قرعه کشی اینستاگرام . ربات شما تا کی رایگانه ؟

پاسخ
بییب

بییب

با سلام . احتمالا تا چند ماه آینده . ولی همیشه راه های ثبت قرعه کشی به صورت رایگان وجود خواهد داشت

پاسخ

کیارش ...

بسیار عالی

پاسخ

بشیر

خوب بود استفاده کردیم

پاسخ

محمد رضا

با سلام برای برگذاری قرعه کشی پس از جمع آوری نظرات آیا میشه چند بار برنده های مختلف ثبت کرد ؟ یا شامل هزینه میشه ؟

پاسخ
بییب

بییب

با تشکر از انتخاب شما . خیر نیازی به پرداخت هزینه نیست . سامانه بییب فعلا به صورت رایگان میباشد . به راحتی از امکانات این سامانه استفاده کنید

پاسخ
ثبت شرکتها
سرعت و دقت بالا
موسسه حقوقی پایش
پایین‌ترین‌ کارمزد و هزینه
ثبت برند
همه جا در دسترس و پاسخگو

آخرین اخبار

 • 20 فروردین
  آخرین آپدیت اینستاگرام

  در حال بروز رسانی

 • 21 فروردین
  شروع پروژه بییب

  راه اندازی سامانه بییب ، ابزار های پیشرفته اینستاگرام

آخرین نظرات کاربران

 • امیر اسلامی نیا

  باسلام و احترام. امکانات پروژه شما عالیه

 • نوید بهروزی

  منتظر سرویس های جدید شما هستیم :)

دسترسی سریع

 • صفحه اصلی
 • درباره ما
 • خدمات ما
 • قرعه کشی ایسنتاگرام
 • تحلیل نظرات
 • فرم ساز پیشرفته
 • مسابقه گردونه
 • دریافت شماره 
 • مسابقه محتوایی
 • نظر سنجی
 • کوپن ساز