ایده های مسابقه اینستاگرامی

ایده های مسابقه اینستاگرامی

ورود و ثبت مسابقهتماس با ما

برند شدن همواره یکی از اصلی ترین هدف هایی است که هر کاربر بیزینس من در اینستاگرام به دنبال آن می باشد چرا که با توجه به ،به دست آوردن یک برند مناسب میتوان در راستای افزایش فالوور و درنیتجه فروش بیشتر گام برداشتن. اما نکته مهم این است که چطور باید برای خود در اینستاگرام یک برند مناسب تعریف کنیم و آن را توسعه دهیم، استفاده از ایده مسابقه اینستاگرامی یکی از اصلی ترین مواردی است که شما را در رسیدن به این هدف میتواند یاری کند.پس بیاین در کنار هم و با همکاری هم یک طوفان بزرگ برای ایده مسابقه ایننستاگرامی درست کنیم.

ایده برگزاری مسابقه اینستاگرامی به این معناست که شما باید در ابتدا مشخص نمایید که چه هدفی از برگزاری این مسابقه دارید و میخواهید به چه نتیجه ای برسید و برای آن یک برنامه هدفمند مشخص کنین، سایت biib.ir یکی از دسترسی های مهم و اصلی می باشد که میتواند ذهن شما را برای داشتن یک ایده مسابقه اینستاگرامی به خوبی تقویت کند.

ابده مسابقه اینستاگرامی و استعلام موارد مشابهی که در این خصوص اجرا شده ، میتواند راهنمای خوبی برای شما باشد تا بتوانید تشخیص درستی برای تعین نوع ایده مشابقه اینستاگرامی خود داشته باشید .

ایده مسابقه اینستاگرامی عمومی از طریق برگزاری مسابقه به صورت هشتگ ، تگ کردن ، عکس یا سایر موارد خلاقانه ای که امروزه با توجه به پیشرفت و توسعه هر روزه اینستاگرام ایجاد می شود، برگزار خواهد شد .

مزیت اصلی برای اینکه شما ایده مسابقه اینستاگرامی را اجرا کنید، به دست آوردن فالوور های بیشتر برای رسیدن به فروش بالاتر می باشد.

بنابراین این یک نتیجه منطقی است که در صورتی که  شما یک ایده مسابقه اینستاگرامی درست و صحیح را اجرا نمایید، به راحتی به نتایج بسیار ارزنده و موفقیت آمیزی دست پیدا کنید.

یک سلسه ای از برنامه برای شما در این مقاله تعریف شده که قبل از برگزاری مسابقه اینستاگرامی خود باید بدان توجه نمایید. این نکته لازم به ذکر است که در صورتی که شما توجه لازم را نسبت به این نکات نداشته باشید ، علاوه بر مخالف بودن پست یا پیج شما با اینستاگرام ، تنها یک تلاش بی حاصل را خواهید داشت. بنابراین بهتر است برای پیشگیری از چنین واقعه ای به ادامه مقاله ایده مسابقه اینستاگرامی در biib.ir توجه داشته باشید .

این برنامه های ایده مسابقه اینستاگرامی عبارتند از :

تعیین قوانین مسابقه

برای شرکت در مسابقه دقیقا باید چه کاری انجام داد

چه محدودیت هایی وجود دارد

تعیین نوع جایزه

بازه زمانی شرکت و برگزاری مسابقه

برای اینکه بتوانیم قوانین یک ایده مسابقه اینستاگرامی را درست مشخص کنیم، باید سه گام مهم برداریم :

گام اول _ هدف از این مسابقه را مشخص کنیم، به این معنا که دلیل برگزاری این ایده مسابقه اینستاگرامی چیست، برای جذب فالوور بیشتر می باشد یا اینکه به جهت دریافت کردن تعامل از مخاطبین است.زمانی که این هدف برای خودتان مشخص شود میتوانید به راحتی و به طور غیر مستقیم سایر شرکت کنندگان رو نیز به سمت رسیدن به هدف خود سوق دهید . این امر بایددطوری مدیریت شود که از ورود افراد متفرقه و نا مرتبط به مسابقه پیشگیری نماید، برای مثال اگر هدف زنان باردار هستند، باید این مسئله درست مشخص شود تا افراد نامرتبط در زیر پست تگ نشوند یا در مسابقه شرکت نکنند.

گام دوم _ پس از معلوم ساختن هدف ایده مسابقه اینستاگرامی بایدروش رسیدن به آن را نیز طراحی کنیم. یعنی تنها مشخص کردن هدف کافی نیست بلکه باید مسیر درست را برای داشتن آن نیز تعیین کرد. در این قطعا ابزارهایی وجود دارد که میتوانیم از آنها برای برنامه ریزی بهتر کمک بگیریم و یکی از این ابزارها biib.ir می باشد . این برنامه ریزی باید شامل اعلام عمومی قوانین نیز بشود تا مخاطبان شما نیز بتوانند مسیر خود را در عرصه پیچیده یک ایده مسابقه اینستاگرامی پیدا کنند.

گام سوم _ مهم ترین ویژگی ما انسان ها در تمام طول تاریخ که به طور مکرر مورد توجه بشریت قرار گرفته، راحت طلبیست . باید شرایط راحتی را برای برگزاری ایده مسابقه اینستاگرامی فراهم کنیم، نباید روش ما به گونه ای باشد که شرکت در ایده مسابقه اینستاگرامی شما برای افراد با وسایل ارتباط جمعی مختلف ، تفاوتی کند. حتی نباید بین زبان نوشتاری یا نوع نوشتار هم تفاوتی باشه. همه افراد با تمامی ابزارهای ارتباطی اینستاگرام و هر نوع تحصیلات و سواد الکترونیکی باید بتوانند در این ایده مسابقه اینستاگرامی شرکت نماییند .

مشخص کردن جایزه در اجرای ایده مسابقه اینستاگرامی امری بسیار مهم است. همه ما به دنبال به دست آوردن یک چیز با ارزش هستیم. این چیز میتواند یک شی باشد یا یک اتفاق خلاقانه که زندگی روزمره ما را تغییر دهد و ما را بهتر به یک اینستاگرام حرفه ای تبدیل کند. پس جایزه شما باید ویژگی وسوسه انگیز بودن را در مخاطب ایجاد کند، و این بستگی به نوع پیج شما، ایده مسابقه اینستاگرامی تان و بازار هدف پیش رویتان دارد.

مثلا شرکت اسنپ برای مسابقه مسیر دیدنی خود جوایزی از جمله دور بین عکاسی ، گوشی همراه و وجه نقد را مشخص نمود‌. که البته این امر با توجه به اینکه این شرکت بازار هدف گسترده این دارد و بودجه بالایی برای این مسابقه در نظر گرفته است کاملا قابل درک است، نکته مهم در این مسابقه تناسب داشتن شرایط شرکت در این مسابقه و ارتباط مستقیم آن با استفاده از این برنامه بود. شما برای شرکت در این مسابقه باید زمانی که در حال سفر با اسنپ بودید عکسی از یکی از منظره های شهر میگرفتید و برای انها تحت شرایط خاصی ارسال میکردید. این همان نکته خلاقانه است که بالاتر به آن اشاره کردم.

پس بیایید تا با هم و با استفاده از biib.ir به یک ایده خلاقانه دست پیدا کنیم، کافیست تا روی گزینه مشاوره انلاین کلیک کنید، و از مشاوره انلاین ما متناسب با نوع کار خود ایده های خاص و متفاوتی را برای برگزاری ایده های مشابقه اینستاگرامی دریافت کنید.

معرفی ایده مسابقه اینستاگرامی شما در صورتی که پیج شما به اندازه کافی قوی نباشد یک نکته مهم دیگر است، اینکه بتوانید افراد آگاه زیادی را برای این ایده مسابقه اینستاگرامی جذب نمایید یک کار بزرگ برای داشتن خانواده ای بزرگ در عرصه شبکه اجتماعی اینستاگرام است. با این دسترسی استفاده کنندگان را نیز میتوانید بالا ببرید و بهترین عملکرد را داشته باشید .

در کنار تمام نکاتی که در خصوص برگزاری ایده مسابقه اینستاگرامی بازگو کردم باید  روی این مورد هم تاکید کنم که اجرا چنینی مسابقه هایی در واقع ایستادن روی یک لبه تیغ می باشد. در واقع داستان درست بعد از برگزاری ایده مسابقه اینستاگرامی انلاین شروع  میشود، وقتی عده ای از شرکت کنندگان جز برندگان شما قرار نمیگیرند، در چنین شرایطی همه درست رو به همان خصلت قدیمی توجیح کردن، می آیند . و به دنبال یک علت منطقی هستند به همین دلیل تمامی پست ها و روش های شما را در اجرای این ایده مسابقه اینستاگرامی بررسی میکنند تا بتوانند به اصطلاح مو را از ماست بیرون بکشند و دست شما و خطاهایتان را رو کنند، به همین خاطر باید خیلی مراقب باشید تا از این ازمون نیز سر بلند بیرون بیایید. در غیر این صورت می تواند منجربه ضرر های غیر قابل جبرانی برای پیج شما باشد .

حال شما از اهمیت برگزاری ایده مسابقه اینستاگرامی با خبر شدید، و باید برای آن یک برنامه ریزی مناسب داشته باشید تا بتوانید راه خود را در جامعه اینستاگرامی باز کنید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!خوب تا اینجا نظرتون
راجع بییب چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!

بررسی اصالت قرعه کشی ها