آهنگ چالش

انتخاب آهنگ چالش شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که یم مسئله بی اهمیت است و کسی بدان توجه نمی کند اما زمانی که پای برگزاری مسابقه های اینستاگرامی باز می شود این مسئله، یک کمسدله اجتناب ناپذیر است و کسی  نمی تواند اهمیت آن را نادیده بگیرد، در نتیجه عموما برگزار کنند های مسابقه ها به این موضوع توجه خاصی دارند و حتی گاها ممکن است برای انتخاب آن گیج شوند.

 

انواع آهنگ چالش


آهنگ های چالش عموما به چند دسته زیر تقسیم می شوند:

  • آهنگ چالش با ریتم تند و هیجانی
    آهنگ چالش با ریتم ملایم و آرام
    آهنگ چالش با ریتم خنده دار
    آهنگ چالش با ریتم ترس آور

انتخاب نوع آهنگ چالش

این که چه عواملی برای انتخاب کردن آهنگ چالش می تواند تاثیر داشته باشند، بسته به نوع مسابقه شما و اینکه پست انتخابی شما و موضوع چالش و مسابقه اینستاگرامی شما، چه چیزی می باشد، متفاوت است. برای مثال اگر شما مسابقه خود را با یک محتوای طنز قرار داده اید، طبیعی است که انتخاب کردن یک آهنگ چالش با ریتم ملایم و آرامش نمی تواند مناسب باشد. در نقطه مقابل آن هم زمانی که شما یک چالش مثلا چالش شنیدن اولین کلمه فرزند را به عنوان چالش مسابقه اینستاگرامی خود انتخاب می نمایید، نمی توانید یک آهنگ چالش با ریتم ترس آور را برای آن انتخاب نمایید.

محل استفاده از آهنگ چالش

آهنگ های چالش به طور کلی در دو جهت مورد استفاده قرار می گیرند:

1- قبل از برگزاری مسابقه

2- بعد از برگزاری مسابقه

آهنگ چالش قبل از برگزاری مسابقه

استفاده از آهنگ چالش قبل از برگزاری  مسابقه عموما به این صورت می باشد، که برای برگزاری یک چالش شما نیاز به تبلیغات دارید، به علاوه ممکن است شما یک ویدیو را برای اعلام چالش مسابقه اینستاگرامی خود تهیه کرده باشید، که در این صورت  لازم است تا برای آن ویدیو یک آهنگ چالش هم در نظر بگیرید. این آهنگ چالش این تاثیر را در مخاطب  دارد که انگیزه شرکت کردن در آن مسابقه را به دست بیاورد و برای برنده شدن  در این مسابقه آنلاین اینستاگرامی تلاش نماید.

آهنگ چالش بعد از برگزاری مسابقه اینستاگرامی

طبیعتا هر  مسابقه اینستاگرامی که برگزار می شود نیاز دارد تا نتیجه ای داشته باشد و در کنار آن افراد از نتیجه مشخص شده، مطلع شوند. برای این امر باید  یک پست یا استوری طراحی شود و این پست یا استوری شما باید یک آهنگ چالش هم داشته باشد که این آهنگ چالش باید با آهنگ چالشی که در ابتدای برگزاری مسابقه انتخاب کردید تطبیق داشته باشد.

نتیجه

سامانه قرعه کشی آنلاین بییب بر آن است که همواره بتواند بهترین اطلاعات را به شما ارائه دهد و شما بتوانید بهترین استفاده را از آن داشته باشید در نتیجه تعداد بسیار زیادی ویدیو را از پیش آماده کرده است  که آهنگ های چالش مختلفی با ریتم ها متفاوت روی آن، نمایش داده شده  تا بتوانید از این ویدیو ها استفاده کنید و نیاز های خود را برای این آهنگ چالش ها بر  طرف نمایید.

فرم ارسال نظر

پاسخ دادن به :

با تشکر از ارسال نظر شما . پس از تایید انتشار خواهد یافت .
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!خوب تا اینجا نظرتون
راجع بییب چیه؟

ثبت نام کنید، برای شروع همه چی رایگانه!

بررسی اصالت قرعه کشی ها